Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van a teherbe...

Mennyi esély van a teherbe esésre ha aktus után kifolyatom magamból a spermát?

Figyelt kérdés
2008. máj. 21. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy is kijönne magától is.Amennyi kell az bennt marad,söt a spermák egyböl útra indulnak.
2008. máj. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz.Amikor már odáig jutottál,hogy kifollyon,addigra az életerősebbje már a petét kergeti.
2008. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rohadt sok, már bocs! De inkább még ne szexelj... :S
2008. máj. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kérdezett butaságot! A gravitáció nem csak tárgyakra hat:), mindenre, nekem a dokim azt javasolta, ha babát szeretnék nagyobb az esélye teherbeesni, ha aktus után mozdulatlanul fekszem az ágyba 20 percig. És mikkor kipróbáltam nem jött ki annyi ficánka, tehát lehet benne valami, viszont később szépen kiürül. De ez nem jó fogamzásgátlás, hisz ahogy ismert, egyetlen egy darab kisfickóból lesz a baba, tehát az esély mindig lehet egy babára még így is.
2008. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sok ! a lehető legtöbb. a felesleg amugy is kifolyik. és amikor kilövel a pasid akkor rögtön a méhnyakelé kerülnek a fiuk szoval lehetsz. nemész semmire ha kifolyasztod. olyan mintha nemis csináltál volna semmit.
2008. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De jó engem is érdekelt ez mert mindig azt hittem mert elég hamar kifolyik, hogy így nem lehetek terhes de örülök hogy így is :)
2008. máj. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!