Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van a 6 éves házassági...

Ma van a 6 éves házassági évfordulónk. Csalódott vagyok?! Muszáj kiírnom magamból.

Figyelt kérdés

Tudja, mert nézegette is a naptárt (ahova minden évben minden fontos dátumot bejegyzek) Még mondta is az este, hogy jé már ennyi ideje?

Elment egész délelőtt nem volt itthon. Gondoltam talán kitalált valami meglepetést. Hazajött üres kézzel, akkor még nem sejtettem semmit.

Majd rá fél órára bevallja, hogy ja elfelejtette, de nem tök mindegy milyen nap van? Könyörgöm reggel megint megnézte a naptárt aztán szó nélkül elment hazulról akkor hova ment és miért?


Úgy érzem, hogy 6 év és gyerek után, no meg hogy a "segge ki van nyalva" talán kicsit többet érdemelnék. Főleg, hogy én készültem. :'(


Hát azt hiszem ezt a békát már nem fogom lenyelni. Minimum egy bocsánatkérést elvárok tőle. Miért olyan nagy elvárás egy szál rohadt virág, vagy már ennyit sem ér egy nő aki házasságban él és szereti a párját? Ennyire lenézik a férjek a "párjukat"?


Próbáltam megbeszélni vele. Vállvonás, majd a frissen vásárolt Galaktikájával leheveredett olvasni...no comment.


2011. febr. 12. 12:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
19%

Basszus elég hülye vagy!

Este még messze van, és adhat más ajándékot is.

Sajnáltatod itt magadat. És te mit adtál neki?

2011. febr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még várd meg a mai nap végét, hogy mi lesz...

Hátha csak "szívat" kicsit.

2011. febr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
Velem is volt már ilyen, hogy gondoltam várok még estig, hátha kapok valami meglepetést tőle. Aztán nem lett belőle semmi. Egy csomószor eljátszotta a párom, tőlem meg mindig kapott valamit, meg se érdemelte. Szerintem várj vele, hátha tőle valóban kapsz valamit.
2011. febr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
53%

Az első válaszoló elég bunkó, bizonyára mindenkivel ilyen stílusban beszél.

Elhiszem, hogy rosszul esik, de várd meg az estét, hátha valami nagy meglepetés lesz, de ha nem, hát az tényleg nagy szemétség lesz tőle...

2011. febr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%

Tényleg hosszú még a nap... Kívánom, hogy tényleg csak szívasson, és készült valamivel.

Egyébként alapvetően figyelmes típus? Más évfordulókon nem szokott ilyen nemtörődöm lenni? Vagy egyéb alkalmakkor (névnap, szülinap, nőnap...)

Majd írd meg mindenképp, hogy mi történt a nap hátralévő részében!

2011. febr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
69%
Ne is commentalj addig, mig el nem mult az ejfel. Valami nagyra keszulj, mi megmondtuk Neked itt, de azert legyszives nagyon lepodj meg.
2011. febr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Nem, nem szivat. Ismerem, nem szokása.


A kedvencét főztem sütit sütöttem. Vettem neki könyves ajándékutalványt mert szeret olvasni és azt vásárol rajta amit akar. No meg egy baromi drága márkás karórát, mert a másik eléggé lestrapált ezer éves valami volt és már csak a zsebében tudta hordani.


Mindezt úgy, hogy lázas beteg vagyok. Mégis készültem!

GYED-ből! Úgy, hogy a gyerek ruházkodására és etetésére soha semmit nem ad amióta megszületett. Mert szerinte a gyed azért van...igen kifizetem a rezsi felét a másik fele a gyereké...magyarul magamra még csak 20 forint sem jutott 2 év alatt.


S ennyit érdemlek semmit.


NEM KELL SAJNÁLNI. De vajon ti lenyelnétek a békát hogy keresztülnéznek rajtatok?

2011. febr. 12. 12:39
 8/28 anonim ***** válasza:
17%
Borzasztó probléma! Kívánom ettől nagyobb sose legyen.
2011. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%
ez azért gáz. :( nekem is borzalmasan szarul esne, ha ilyen lenne velem a férjem... megnézhetné mikor készülnék én neki bármivel is.....
2011. febr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
41%
Ne garagudj, de én nagyon azt érzem, hogy te valójában élvezed ezt a helyzetet. Mártírnak lenni. Mert most ebben a szerepben lubickolsz. Gondolom a férjed máskor is így viselkedik. Abból, hogy te kinyalod a fenekét, nem költesz magadra semmit, ajándékkal készülsz, nem következik, hogy ő is így fog tenni.
2011. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!