Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 14. napon negatív lett a...

A 14. napon negatív lett a teszt. Ez még korai? Lehetek ettől még terhes?

Figyelt kérdés
Augusztus 19-én kellett volna megjönni 28 napra. Leginkább 29 napra szokott megjönni és néhányszor már volt, hogy 30 napra jött meg, egyszer előfordult, hogy 32 napra.20-án és 21-én menstruációs görcsöm volt. Nekem nagyon szokott fájni, ez most nem fájt annyira, de egyértelműen menzi görcsök voltak. Tegnap este csináltam egy tesztet, negatív lett. Peteérésem elvileg augusztus 7. volt. Tehát akkor attól számítva 14 nap telt el. Ha tegnap negatív volt a teszt, akkor egyértelműen nem vagyok terhes? Nem tudom ez mennyire korai és nem szeretnék feleslegesen reménykedni. Köszi :)
2012. aug. 22. 06:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek! Én úgy gondolom,hogy ha tuti akkor volt ovud, akkor már legalább egy halvány csíknak kellene lenni, DE!

Lehetett később is a pé-d, akkor viszont simán lehet,hogy még nincs annyi hcg-d!

Két nap múlva tesztelj megint!

2012. aug. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Ha tényleg akkor volt a pé-d akkor már látszana a teszten is valami.
2012. aug. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom holnap reggeli elsőből tesztelj.Ha az is negatív de nem jön meg akkor menj el dokihoz.
2012. aug. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Konkrétan nem tudom, hogy mikor volt a pé-m. Köszönöm az őszinteséget!!!! Vissza a realitás talajára :)

Azért holnap reggel is csinálok egyet, de én is másra tippeltem, mert még semmi mást nem érzek.. max kevésbé kívánom a kávémat, de bármitől lehet. Köszönöm!!!!!

2012. aug. 22. 11:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi újság? Teszteltél reggel?
2012. aug. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem, ha menstruáció elmaradásától számolom, majdnem 6 hetes voltam amikor pozitív lett a teszt. Elmentem orvoshoz, aki nem látott semmit, de azt mondta, hogy valószínű később volt peteérésem, és így kisebb a baba. Jövő hét csütörtökön kell visszamennem! Remélem akkor már látja! Ez nem azt jelenti, hogy te is így jártál. De a remény hal meg utoljára!
2012. aug. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!