Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Augusztus végére nem várom....

Augusztus végére nem várom. Nekünk első babánk lenne, és már nagyon-nagyon szeretnénk egy csöppöt. Van valaki aki szintén aug. Végére, vagy környékére nem várja?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 23:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Szia! Hát a 4-es ikrek kicsit durva lenne, de 2-es ikreket szívesen bevállalnék :) A korkülönbség, ha egyenként jönnek akkor 14-16 hónap lenne, de ez csak terv! Én 86-os, a párom meg 76-os, köztünk van egy kis korkülönbség. Hát az inszeminációtól még félek egy kicsit, de MINDENT A PINDURKÁKÉRT!!!
2012. aug. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Szia! Mi most pihenő pályán vagyunk (várom, hogy elmúljon). Aztán megpróbáljuk ezt a hónapot (is) sikerre vinni. Vannak napjaim amikor olyan lazán tudom kezelni, hogy még mindig várunk a babára. Más napokon viszont a fene esz meg. Te is így vagy ezzel? Velünk bármi van jelentkezem.



Majd írj, hogyan zajlik az inszem. Sok sikert kívánok. Mikor fogtok menni?

2012. aug. 30. 10:36
 23/27 anonim ***** válasza:
Persze, szerintem minden babára váró így van. Néha feladjuk és mindent a pokolra kívánunk.De a nem várt körül mindig bezsongunk, hogy na hátha most mégis. Az inszem majd, ha minden igaz jövőhét utáni hét elején lesz. (szept 10-11) Szedem a clostyt, szombaton már szurit is kell, de attól félek egy kicsit, mert saját magamnak kell beadni. Drukkolok, hogy mindketten lobogtathassuk nemsokára a várva-várt + tesztet :)
2012. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Szia, hogy vagy? Én nagyon izgulok, mert holnap megyek uh-ra. Kíváncsi vagyok nagyon hogyan állnak a tüszőcskéim. A doki szerint lehet, hogy már most szombaton megcsinálja az inszemet.
2012. szept. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Szia! Örülök, hogy Te ilyen jól haladsz. És nagyon-nagyon drukkolok, hogy gyönyörű tüszőcskéid legyenek. Ez már olyan izgi. :o))) Már a szurit is adod? Nem fáj? Hasba? (<==vagy hülyeséget kérdezek?)


Mi egy nyamvadt terheléses cukor és inzulin vizsgálatot szerettünk volna csináltatni, de a (GP, Anglia) háziorvos nem írt beutalót :o(((, mert az éhgyomri cukrom jó. Azt mondta arra nincs szükség, inkább azt vizsgálják meg, hogy nem-e alvadékony a vérem (Leiden mutáció) Szóval most így állunk jövőhét kedden vérvétel kb.: rá 1 hétre lesz eredmény. Azért igyekszünk az időnket hasznosan tölteni.

2012. szept. 6. 18:50
 26/27 anonim ***** válasza:
A szurit hasba kell szúrni, de nem fáj egy kicsit sem. A tüszőcskéim még sajnos kicsik, de mind a kettő petefészkemben van 2-2 domináns. Így vasárnap megint uh-ra kell menni, ha addigra megnőnek akkor aznap megkapom a tüszőrepesztő injekciót is és hétfőn inszem. A doki mondta, hogy nyugodjak meg legkésőbb kedden meg lesz. Szorítok neked, hogy jó eredményeket kapj.
2012. szept. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Szió!

Mi volt az uh-n? Minden ok? Melyik nap lesz az inszem? Szorítok!

2012. szept. 10. 19:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!