Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az első hőmérős hónapom....

Ez az első hőmérős hónapom. Nem értek hozzá. Peteérés lenne?

Figyelt kérdés
Igaz, ez még csak a 10. ciklusnapom, de nagyon megugrott a hőm, nem értem, mert 31 naposak általában a ciklusaim és még elvileg nem lehetne peteérés. Vagy igen? A cickafark teát is ebben a hónapban kezdtem el inni, az zavarna be? Igaz, hogy nincs viszonyítási alap, mert csak most kezdtem el ezt a hőmérőzést. Abba hagyjam a cickafark teát és igyam mostmár a palástfüvet? Előre is köszönöm a segítséget, megpróbálom csatolni a görbém. [link]
2012. aug. 16. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a holnap reggeli is fent lesz, akkor lehet P.É. Akkor ráérsz elkezdeni a palástfüvet. Amúgy szerintem simán előrébb hozhatta a cickafark.
2012. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A cickafark tea sok mindenkinek megzavarja a ciklusát!!

És fura görbét csinálhat peteérés nélkül is, sajnos.

Én csak abban az esetben innám, ha nincs peteérésed!

Viszont a palástfű teával nem árthatsz! Én az utóbbit peteérés után 2 nappal ittam pozitív tesztig.

2012. aug. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy alakult?
2012. aug. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A hőm visszaesett 36.5 -re, nem tudom, hogy ez jó vagy nem jó, bár nagyon örülnék ha feljebb menne és úgyis maradna. A cickafarkat abbahagytam, elkezdtem a palástfüvet inni.

Egyszer csak belejövök ebbe a hőmérőzésbe... :)

2012. aug. 18. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!