Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Augusztus végére nem várom....

Augusztus végére nem várom. Nekünk első babánk lenne, és már nagyon-nagyon szeretnénk egy csöppöt. Van valaki aki szintén aug. Végére, vagy környékére nem várja?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 23:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Én 27-re nem várom...első baba lenne nekem is.

2012. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Kedves 3/3-as!


Sajnálom, hogy így csökken hőd. Pedig drukkoltam Neked, hogy minden ok legyen.Hinni kell(ene) abban, hogy egyszer csak sikerül. A baba csak akkor jön, ha Ő úgy gondolja.

Lehet a csöppötök a melegebb hónapokat kedveli? Hm?

Míg meg nem jön, nincs veszve semmi.

Ha van kedved azért még írj.

2012. aug. 24. 21:54
 13/27 A kérdező kommentje:

Kedves 11/12!

Üdvözöllek Téged is itt. Van vmi tüneted ami babára utalhat? Mióta szeretnétek babát? Ha van kedved írj magadról. Neked is megy a drukk. Majd írj, ha van kedved.

2012. aug. 24. 21:58
 14/27 A kérdező kommentje:

Augusztus elsejével elkezdtem enni a méhpempőt.Velem azóta annyi történt, hogy 20-a ülök a babéromon a méhemnél nyomás, a pocimnál szurkálgatás, nyák picit véres nyálkás. Persze egyből mire gondolok biztos most ágyazódik be a babó, ezért ilyenek a tünetek (nagyon bizakodok). 22-e a nyák nagyon jól nyújtható. Még mindig szurkál moccani sincs kedvem.Akkor most? Másnap gugli, rátalálok... a méhpempő kitolhatja az ovulációt (ÁÁÁÁÁÁÁÁ).

Tehát most vagy elcsíptük 13-15, vagy lemaradtunk :o((

Hogy mikor fog megjönni, vagy nem megjönni? Nem tudom.

2012. aug. 24. 22:12
 15/27 anonim ***** válasza:
Szia! 3-as vagyok! Hát nem tudom mi lesz, mert vissza kúszott a hőm. Majd kedden kiderül! Ilyen a görbém: [link]
2012. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Szió!

Ez igazán ígéretes!

Szerintem ott lapul a csöpp:o)))) (nem semmiért kúszott vissza a hőd)

Megy a ++++++++

Szerintem az én hónapom elúszik :o((( (ma már jött le ami normál vérzés előtt szokott. Új hónap, új remény

2012. aug. 26. 18:45
 17/27 anonim ***** válasza:
Szia, nekem megjött. Most készülök lelkileg az inszeminációra! Te hogy vagy?
2012. aug. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon-nagyon sajnálom. :o(((((

Erős/ normál vérzés, vagy csak maszatolás?

Sok-sok erőt küldök és kérlek higgy abban, hogy nekünk is lesz babánk.

Tudom, hogy minden okkal történik. Persze, ha negatívum történik velem/ velünk elsőre nem látom át, de utólag beigazolódik, hogy úgy volt jó, ahogy történt.


Tegnap reggel nekem is megjött rendesen.

Így, hogy eszem a méhpempőt 30 napos ciklusom lett. Előtte mindig 2-3 nap barnás maszatolás volt. Most (1)csak piros vérzésszerű reggel, ami délutánra erősödött. reggelre pedig normálisan megjött. A görcsölést mára elvágták, kutya bajom :o)))

2012. aug. 28. 09:56
 19/27 anonim ***** válasza:
Sajnos rendesen meg jött. Én nem adom fel! Ha 45 éves koromig kell szenvednem akkor is addig küzdök míg nem lesz 4 gyerekem! Nem szabad feladni! Én is rengeteg erőt küldök neked! Nemsokára mi is babázni fogunk! Ebben biztos vagyok!
2012. aug. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Szió! Nagyon szép terv 4 gyerkőc. Milyen korkülönbséggel szeretnétek? Vagy 4-es ikrek? :o)))Hm? Az kemény lenne. Ti mennyi évesek vagytok? Sikerült megbarátkozni az inszeminációval? Csak a végeredmény a fontos!


Mi 2 gyereket minden képen szeretnénk, aztán majd meglátjuk. Férjem és én is 79-esek vagyunk.

2012. aug. 29. 10:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!