Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Augusztus végére nem várom....

Augusztus végére nem várom. Nekünk első babánk lenne, és már nagyon-nagyon szeretnénk egy csöppöt. Van valaki aki szintén aug. Végére, vagy környékére nem várja?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 23:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Hello en is aug 23 kornyekere nem varom, nekunk a kisteso lenne es mar egy eve probalkozunk.

Durkkoljunk egyutt!

2012. aug. 22. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Szia! Pontos napot nem tudok, hogy mikor kellene nem megjönnie, mert 32- 35 naposak a ciklusaim. Így 28-31 re esik ez az időpont.

Holnap már 23.-a! Mikor szeretnél tesztelni? Van vmi tüneted?

2012. aug. 22. 09:55
 3/27 anonim ***** válasza:
Én aug 28.-ra nem várom. Mi 5 éve próbálkozunk, ha ebben a ciklusban sem sikerül, akkor nekem köv. ciklusban inszeminációm lesz. Úgy érzem most sem sikerült. Ilyen a görbém: [link]
2012. aug. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Kedves 3/3-as nagyon szép a görbéd. Gratula! Az, hogy most esett még nem jelent semmit.(Úgy tudom, ha 3-4 napon keresztül csak csökken akkor lehet elúszott ez a hónap)

Azt olvastam valahol, hogy 7-10 dpo éri el a méhet, és megkezdi a beágyazódást.Lehet a szervezeted már készülne a mensire, de mivel a babóca most érkezik a pihe-puha lakásába ezért szépen visszakúszik a hőd, és már várandós is vagy. Szorítok Neked is, hogy összejöjjön.

2012. aug. 22. 11:55
 5/27 A kérdező kommentje:

Mi 2007 óta szeretnénk babát, kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Már 2x vártunk babát, sajnos nem maradtak velünk. :(((( 2007. szeptember spontán vetélés a 42. napon, majd 2012. január a babánknak nem volt szívhangja, missed ab.

2007-ben is augusztusban fogant a babánk, szeretnék hinni abban, hogy most újra sikerül(t).

2012. aug. 22. 12:05
 6/27 anonim ***** válasza:
Köszönöm a biztatást! Nagyon sajnálom, kívánom, hogy most sikerüljön neked és legyen egy szép egészséges kisbabád!
2012. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó kívánságot. Majd írj hogyan alakul(t) ez a hónapod. Sok sikert.
2012. aug. 22. 15:06
 8/27 anonim ***** válasza:

[link]

A hőm alattomosan kúszik lefelé, meg már majdnem minden mensi tünetem megvan (pattanások, kajálási kényszer, enyhe görcsök)

2012. aug. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

[link]

A hőm alattomosan kúszik lefelé, meg már majdnem minden mensi tünetem megvan (pattanások, kajálási kényszer, enyhe görcsök). Te hogy vagy?

2012. aug. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Bocs valahogy kétszer sikerült elküldeni!
2012. aug. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!