Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SEGÍTSETEK! Terhesség?

SEGÍTSETEK! Terhesség?

Figyelt kérdés
üdv 17 éves fiú vagyok. a barátnőmmel eddig 5x feküdtünk le, egyszer sem volt lyukas a gumi. egyik nap pettingeltünk, és az szerszámom hozzáért a barátnőm csiklójához, de rajtam nem volt gumi. arra nem emlékszem hogy volt-e előváladék. 1 hete késik a menstruációja ( nincs rendszereződve neki) a mellbimbója kicsit fáj neki, de csak az egyik, émelygés, hányás, háanyinger, hízás, gyors ételmegkívánás nincs neki. nagyon parázik hogy terhes, szerintem ezért késik neki, mert ideges..szerintetek? köszönöm a válaszokat.

2012. aug. 17. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen,lehet terhes. El kell menni orvoshoz, tesztet csinálni.

És pettingeléshez is kell óvszer.

2012. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ettől kizárt hogy terhes legyen

sokszor a stressztől is lehetnek "tünetek"

2012. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A 3. napon csináltunk tesztet, negatív lett. ismételjük?
2012. aug. 17. 11:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Ennek az esélye kb 0,000000001%.

Az idegesség lehet az oka.De pont ezért kell elmenni orvoshoz,mert nem fog megnyugodni.Egyébként természetes,nekem nagy stresszhelyzetekben 1 hónap is kimaradt.

Az általad felsorolt tünetek pedig nem egy héten belül jelentkeznek,hanem 1-2 hónap múlva.A beágyazódás átlag 1hét,szóval addig a tesz nem sokat ér.

2012. aug. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nyugi, nem terhes!!!
2012. aug. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4/5-ös vagyok.Nyugodjatok meg,gyakorlatilag még ennyi esélye sincs,lehetetlen.Kicsit kapkodva olvastam az előbb,most látom,a csiklójához érintetted.
2012. aug. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem terhes. Nyugodjatok meg!

De mi utan a 3. napon? Az egyuttlet utani 3. napon teszteltetek? Mert az egyuttlet utan legjamarabb 12 de inkabb 14 nappal mutatja ki egy teszt a terhesseget. Kb az egyuttlet utani 10. napra fejezodik be a beagyazodas, onnantol letezik a terhesseg. Ha 3 napos terhesseget mutat ki a teszt, akkor az a 13. nap az egyuttlettol.

De szinte 0 az esely a terhessegre:)

22 hetes ksmama

2012. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
JAJ, dehogy terhes. Ha tényleg így történt, hogy odaérintetted és nem csúsztattad be, félig-meddig... akkor nem terhes. Sokminden hatással lehet a menstruációjára, de a késés nem normális dolog 17 évesen már, főleg, ha korábban rendszeres volt. Menjetek el orvoshoz.
2012. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!