Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem vagyok terhes?

Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
A párommal rendszeresen vagyunk együtt, de mindig védekezünk és nem csúszott be hiba. Még túl fiatal vagyok a teherbeeséshez. A mensim 1 vagyis hamarosan 2 napot késik, feszülnek a melleim és barna folyást is észleltem, de csak egy kicsit. Már eléggé ráparáztam, ezért rosszul is lettem, hányingerem lett. Fáradt vagyok, legszívesebben aludnék, alig eszem, nem kívánok semmit, fáj egy kicsit a fejem.... Tudom, hogy tesztet kéne csinálnom, de annyira félek.... De azért meg fogom csinálni a tesztet....

2012. aug. 17. 01:34
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Csinálj tesztet. Szerintem kevés jós van itt, aki erre biztos választ tudna adni.
2012. aug. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azért ez nem olyan bonyolult ha védekeztetek, akkor az esély szinte nulla
2012. aug. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem csúszott be semmi a gépezetbe akkor szinte 0. De, hogy megnyugodj csinálj egy tesztet mindenképpen.
2012. aug. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sajzemaki válasza:

Ez bármi lehet, lehet hogy most a változó idő miatt szórakoznak veled a hormonjaid. Velem nagyon sokszor volt már ilyen. És én most vagyok 6 hetes terhes, de én semmi barnázást nem észleltem, sőt még mensi szerűen sem görcsölt a hasam.. A rosszul létek megvannak (elájultam a bevásárálóközpontban) de attól függetlenül semmi :)

Szóval nyugodj meg, ne idegeskedj, mert azis lehet hogy azért nem jön meg ideges vagy! Nekem volt hogy több hónapot kiesett mert nagyon ideges voltam!

2012. aug. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!