Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, vagy csak a...

Lehetek terhes, vagy csak a képzeletem játszik velem?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni, a helyzetet, illetve a "tüneteket" :

Szóval, 19 éves lány vagyok, és szűz. Itt már eleve megdőlni látszik az elmélet, miszerint lehetek-e terhes.

Az a helyzet, hogy valószínű áldozata lettem egy olyan helyzetnek, mikor drogot kevernek az italba...természetesen, ez nem biztos, de 1 pohár italtól nem hiszem, hogy ilyen komoly emlékezetkiesésem volna.

Lényeg a lényeg, együtt voltam egy sráccal egy buliban, azt tudom, hogy győzködtem róla, hogy nem akarok semmit, és nekem úgy rémlik nem is volt..mégis aggódom.


A menstruációmnak 16-18. -a körül kellene megjönnie, azonban nekem már 7.-én megjött...viszont, sokkal kevesebb mennyiség volt, és kevesebb ideig is tartott, valamint a görcseim sem olyanok voltak mint máskor. Ezenkívül nagy mennyiségű fehér folyásom is volt, még előtte...nem hinném ,hogy fertőzés, mert nem éreztem sem kellemetlen szagot, sem viszketést..semmit.

Olvastam róla, hogy beágyazódáskor lehet vérzés, és, hogy ez, az együttlét után kb. 14 nappal jelentkezik...és nálam ez is stimmelt!

Azóta nem vettem észre magamon különösebb jeleket..legfeljebb annyit, hogy mostanában megnőtt az étvágyam, nem tudok ellenállni az ételeknek, mert iszonyú éhséget érzek még akkor is ha előtte pár órával ettem már.

De lehet ezt is csak beképzelem..hiszen mindenkinél előfordul, hogy van olyan időszak, hogy kicsit falánkabb.

Hangulatváltozás...ez is eléggé megtalál mostanában!


Tudom, ez még édeskevés, és én nem is hiszem, hogy terhes volnék, de esetleg aki ért ehhez jobban, tudna nekem segíteni?


2012. aug. 15. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos, elég érdekes a történet, de ha megerőszakoltak volna - mivel, hogy olyan aktusról nem írsz, amibe bele is egyeztél - azt csak észre vetted volna. Ha nem erőszakoltak meg - és nagyon remélem, hogy így van - akkor pedig nem lehetsz terhes.

Sztem csinálj egy terhességi tesztet, hogy megnyugtasd magad, de mindenképpen menj orvoshoz, ha nem érzed normálisnak a dolgot. Lehet, hogy stresszelsz mostanában, ezért zavarodott meg kicsit a ciklusod.

2012. aug. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha megerőszakoltak volna, hidd el azt észre vetted volna.

Főleg, hogy szűz vagy. Biztos vagyok benne, hogy iszonyatosan fájt volna utána.

Szerintem is csak beképzeld.

Pár nap múlva tesztelhetsz, ha gondolod. Remélem semmi gond nincs.

2012. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom várd meg hogy megjön e,ha nem akkor tesztelj.
2012. aug. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ha megerőszakoltak volna, hidd el azt észre vetted volna. "


sajnos előfordulhat,hogy nem emlékszik rá,ha valamit belekevertek a italába.


főleg hogy ő is írja,hogy:egy srácot győzködött arról,hogy:nem akar semmit.


persze remélem semmi ilyen nem történ. ha gyanakodsz,akkor csinálj tesztet.

2012. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy értettem hogy utána, ha felébred. Hál'Istennek nem tudom, hogy milyen érzés megerőszakolva lenni, de biztos hogy nem fájdalommentes, ráadásul mivel szűz még a kérdező, valószínűleg eltarthat a fájdalom pár napig, esetleg hétig.
2012. aug. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!