Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek Terhes vagyok?

Tiffany 22 kérdése:

Szerintetek Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Előző hónapban 26 napra jött meg ha most is azt 26 napot nézzünk akkor 10.én kellett volna megjönnie akkor már 5napja késik de ha 28 napot akkor 3napja. Néha úgy érzem h meg fog jönni néha pár perces görcsöket érzek a hasamba de ennyi. Múlthéten végig esténkén hányingerem volt. Múlthónap 15.múlt el a menzeszem azóta 2naponta együtt voltunk védekezés nélkül párommal. Nagyon szeretnénk h kisbaba legyen.Tesztelni még nem mertem vártam h megjön vagy késik meg nincs is lehetőségem venni pillanatnyilag falun vagyok.
2012. aug. 15. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha késik, akkor lehetsz terhes, és az sem jelent semmit hogy megjön-érzésed van, mert ez a terhesség alatt is előfordulhat.

Viszont teszt nélkül biztosat nem fogunk neked mondani. Így ha lesz rá alkalmad vegyél tesztet, és most már nyugodtan tesztelhetsz. Nekem 4 nap késés után lett erős pozitív.

2012. aug. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Amint tudok veszek tesztet mert nagyon kíváncsi vagyok már én is. És nem tudom mintha legbelül érezném h babás vagyok :D

2012. aug. 15. 11:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed akkor szerintem az is vagy. Én a lányomnál úgy kelltem fel az ágyból, hogy terhes vagyok.

A tünetek amiket leírtál a terhesség gyanú jelei lehetnek de ami biztatóbb az az, hogy késik. Szerintem ha szabályosak a ciklusaid akkor a 28dik naphoz képest számolj. Tesztelj és az tuti biztosat fog mutatni most már.

Megy a drukk majd írd meg, hogy mit teszteltél. :)

2012. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen neked is a választ!

7végén fogok tesztelni ha addig nem jön meg.

akkor 3.napja késik :)

Megírom amint megtudom a teszt eredményét :)

2012. aug. 15. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!