Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 hetes terhes vagyok. Lehet...

7 hetes terhes vagyok. Lehet ababának baja az miatt hogy sokat hányok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

A hányás önmagában még nem okoz a babánál bajt.

Sokan hánynak, sokan fogynak a terhesség alatt, de a baba elveszi tőled, ami kell neki, és szépen tud fejlődni, viszont most neked van szükséged pótlásra! A folyadékpótlás ilyenkor a legfontosabb.

Ha semmi nem marad meg benned, ha nagyon rosszul vagy, ha nincs erőd, akkor viszont fordulj dokihoz.

2012. aug. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első kislányomnál szörnyen rosszul voltam,mindent,de még a folyadékot is kihánytam.Pótoltak nekem vasat,azt is kihánytam.Iszonyat volt.A 17. héten mínusz hét kilónál jártam,úgy,hogy amúgy is sovány voltam.Ekkor fektettek be a kórházba,infúziót kaptam,mert iszonyat volt a vérképem.Bánom,hogy ez nem előbb történt meg,mert utána pár nappal elmúlt az egész.Most még nem gond,az orvos úgy is folyamatosan ellenőrizni fogja a vérképedet,de ha még sokáig tart ez,akkor te is számíthatsz hasonlóra.Jobbulást és kitartást kívánok Neked!
2012. aug. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az attól függ, milyen mértékű a hányás. Én is nagyon hányós voltam, szintén a 6-7. hét környékén kezdtem és a 16. hét végéig tartott. Reggel mindig így indult a napom, aztán jobb lett és néhány trükk segítségével egészen estig kihúztam, legközelebb már csak akkor kezdtem hányni. Ha folyxamatosan hánysz és semmi nem marad meg benned, érdemes megemlíteni az orvosnak, viszont ha bármit is meg tudsz enni, akkor semmi gond, majd átvészeled ezt az időszakot. Iszogassál, a citromos dolgok (cukor nélkül) segítenek.
2012. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!