Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhesség?

Szerintetek terhesség?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy csak 20 éves vagyok, de most hirtelen megnőttek a melleim. Bár mondjuk tornázok is, lehet ettől? Mert a menstruációm rendszeres és nem érzékenyek a melleim.. Csak láthatóan nőttek (bár nem egy kosárméretet)
2012. aug. 16. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:

En nem tudom,de mondd el a titkodat gyorsan :D jol jonne par kosarmeret.... :))))

Nem hiszem hogy a tornatol none :D mikor kell megjonnie??

2012. aug. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát ha a mensid rendszeres...és nincsenek rosszúl léteid...valószínűleg nem vagy terhes...

Nekem is volt egy idő mikor.nőtt a mellem..és mégsem voltam terhes

2012. aug. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nincs titkom, de csak azóta vettem észre mióta tornázom, ezért gondoltam, hogy az miatt..

A menstruációm most múlt el egy hete..

2012. aug. 16. 11:26
 4/9 A kérdező kommentje:
De olvastam olyat is, hogy lehet a tornától feszesebbek lettek, jobb lett a tartásom és ezért gondolom, hogy nőttek..
2012. aug. 16. 11:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez állhat a háttérben: a mellizmaid teltebbek lettek, lehet a tarásod is változott, és a mell tartószalagjai is ezáltal feszesebbek, tehát úgymond feljebb tartják a mellet, ill. ha kihúzod magad, a melled nagyobbnak látszik, a hasad, feneked kisebbnek.

ÚÚÚgy cserélnék veled :DDD

(KÉt gyerek után én már tornázhatok bármennyit, az én melleim a gravitációra hallgatnak :D) 2lányosAnyuka

2012. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jaj, de te 2 lányos anyuka vagy, annak is megvan a maga öröme :)
2012. aug. 16. 11:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát mégha a harmadik is sikerülne! :D

Amúgy tényleg, ez vígasztal, már nem leszek a régi feszes, de van kég gyönyörű kislányom, és ez mindent megér :DD

2012. aug. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Látod, hajrá :)
2012. aug. 16. 15:51
 9/9 anonim ***** válasza:
na végül mi lett?terhesség vagy tornától?mert most meg nekem nőtt,én renszeresen úszom,22 éves leszek
2013. jan. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!