Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szükségem van a véleményetekre...

Szükségem van a véleményetekre, szerintetek terhesség vagy nem?

Figyelt kérdés
1 hete voltam nőgyógyásznál, mivel a menszeszem nem jött meg ahogy szokott, csak 2-3 napig tartó barnás vérzésem volt. A cigitől és kávétól hánytam, rengeteget aludtam, szédültem. Terhességre gondoltam, az orvosom azonban csak megvastagodott nyálkahártyát és megnagyobbodott méhet észlelt (menszesz után pár nappal), emiatt nem tudta megerősíteni.Azt mondja várjak, mivel lehet még túl kicsi a petezsák. Kétszer csináltam terhességi tesztet, mind2 negatív.De a tesztekben nem bízom, mert 6. hetes terhességemet sem mutatta ki anno. Nagyon szeretném ha baba lenne. Szerintetek? Jah és olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni, pedig nemrég múlt el a barnás vérzés.
2012. aug. 15. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
mensi utan par nappal látott megvastagodott nyálkahártyát?az hogy lehet?szerintem akkor nem is menstruacio lehetett és ebben az esetben elég baba gyanús,szoritok neked,majd ird meg mi lesz :)
2012. aug. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem kizárt hogy terhes vagy én is igy vagyok nem tudom hogy most mi van mert szédülök melleim érzékenyek hánytam és már 4 napja nem jött meg a párommal 12 napja voltunk együtt de akkor nem volt meg de nagyon félek tesztet csinálni szerinted mit csináljak ami téged illet hány napja voltatok együtt?
2012. aug. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csinál még egy tesztet, de más márkából vegyél mint amilyet legutóbb vettél. Nekem is gyanús! :-) majd írj!!!
2012. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem lehetsz terhes. Szerintem várj még egy hetet és ha nem jönne meg akkor csinálj egy tesztet és menj el újból orvoshoz.

Lehet nem is mensid volt csak egy másjata vérzésed. Néha előfordul terhesség alatt ami még nem jelent automatikusan problémát.

2012. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én úgyanígy voltam,csak nekem volt pozítív teszt,felritkult megvastagodott nyálkahártyát láttak,és kiderült csak kémiai terhesség volt.szorítok neked
2012. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az első válaszadónak: igen, menszesz után látott megvastagodott nyálkahártyát, aminek ha normális menszeszről beszélünk nem szabadott volna ott lennie, hiszen olyankor leválik és vérrel távozik. Nagyon bízom a dologban:)Hétfőn kell visszamennem kontrollra, remélem addig már látszani fog valami.....Nagyon köszönöm a válaszaitokat, aranyosak vagytok
2012. aug. 15. 19:55
 7/7 A kérdező kommentje:
Az mit takar pontosan h kémiai terhesség? A 2. kommentelőnek: sztem menj orvoshoz, ő többet tud mondani mint a teszt.:)Legalábbis reméljük
2012. aug. 15. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!