Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismama ruhákat lehet venni a...

Kismama ruhákat lehet venni a terhesség előtt is? "babonából kérdezem"

Figyelt kérdés
mert ugye gyerek holmit nem szabad venni,ez a kismama ruháknál is így van-e?

2012. aug. 13. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
:) Terhesség előtt azért ne vegyél, mert a növekvő poci határozza meg, mekkora ruha kell. Terhesgatyót, ilyesmit is jó a 2. trimeszterben venni inkább, akkor kezd el nőni jobban a poci.
2012. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak mert szeretek felkészülve lenni
2012. aug. 13. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindent szabad venni, csak minek?

Nem tudod, milyen ütemben fog nőni a pocakod...

Nekem az első babánál nagyon kicsi hasam volt, szülni is a régi nyári nadrágomban mentem, mert csípőgatya volt, és kényelmesen fel tudtam venni...

Most 24 hetes vagyok a másodikkal, már 10 hetesen kismamagatyát vettem, mert semmi nem volt kényelmes. Azóta össz. 3cm-t nőtt a haskörfogatom. Szóval nincs sok értelme ilyenkor betárazni. Lesz rá időd! Minden jót

2012. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kell a babonákkal foglalkozni. Pozitivan kell hozzáállni mindenhez es nem lesz baj:)

Nem erdemes amugy elore venni. Nem tudod, hogy a -20ban lesz nagy hasad, vagy a +40 fokban. Teljesen mas kismamaruhak kellenek telre, mint nyarra.

2012. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem ,nem érdemes,és drága is.
2012. aug. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szabad-nem szabad?

Mi amikor elhatároztuk, hogy jöhet a baba, vettünk egy ki kombidresszt. Most nőtte kia harmadik gyerkőcünk, szóval ennyit a babonáról.

De terhes cuccot én sem vennék előre. Sőt, igyekeztem a minimálisra szorítkozni, piszkosul drágák. Összesen van 6-7 saját darabom. Kölcsönadni és kapni szoktam. Vagyis lehet, hogy már "nem szokok" többé. :o)

2012. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes terhesség előtt kismama ruhát venni. Mert nem tudod melyik évszakban esel teherbe. Mert a téli ruhában nyáron meleged lesz a nyáriban meg fázni fogsz. Szerintem ezeket ráérsz akkor megvenni ha már terhes lettél.
2012. aug. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!