Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy a már érzem, hogy...

Lehet, hogy a már érzem, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Csináltam magamnak erőlevest,ütöttem bele egy tojást hogy beleföljön,de olyan füstölt ízt érzek.Jövöhéten nem kellene megjönnie.Az lehet hogy már ilyen korán érezzek valamit?
2008. máj. 10. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:

H jön a füstölt íz a babához és a tojáshoz?

Amúgy van,aki megérzi,hogy babás,de a fentiekben nem látom az öszefüggést.

2008. máj. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nemhiszem hogy ez utalhat terhességre. de szerintem ilyen korán nem is jelentkezik .
2008. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen korán nem lehet érezni. Múlt hónapban,én már miután szeretkeztünk, rá 3 napra éreztem. :P A hormonok egyensúlyától függ. És szerintem még a nagy éhségérzet se ilyenkor jön. :-)

Várom már, hogy meg tudjam tapasztalni mikor mi történik, már mi is dolgozunk a babókán. :-)

2008. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!