Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Már egy pár...

Terhes lehetek? Már egy pár napja úgy érzem mintha meg akarna jönni. Görcsölök, felpuffadtam. Nemrég barnás folyásom volt vagy inkább ilyen rózsaszínos. Lent

Figyelt kérdés
Párommal nem szoktunk védekezni. Sokszor szédülök. Hányingerem néha-néha van. Elég sokszor vagyok fáradt, álmos. Szerintetek érdemes tesztet csinálnom?
2011. aug. 22. 14:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Elöbb elfelejtettem..elég gyakran kell mennem pisilni.
2011. aug. 22. 14:37
 2/3 anonim ***** válasza:
A menstruációd késett/késik? Amikor én megtudtam, hogy terhes vagyok, azt hittem megjött(pont mensi idő volt). Picit véreztem, inkább barnás volt, majd másnap semmi. Aztán megint picit barnás, na ekkor csináltam tesztet, ami pozitív lett.:) Tervezett baba?:)
2011. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazábol kb2 hete mult el de azóta voltunk együtt a párommal...nincs megtervezve konkrétan hogy mi most gyereket csinálunk,de ha mégis jönne egyáltalán nem lenne gond..én nagyon szeretnék már anya lenni..köszönöm a válaszodat:):)
2011. aug. 22. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!