Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem? Még 4...

Megnéznétek a tesztem? Még 4 nap mensesig.

Figyelt kérdés

nem reggeli vizelet, de azonnal kijött a függőleges csík. Mellfeszülés, állandó pisilési inger.


[link]


[link]



2012. aug. 15. 21:32
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/270 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy kiszámoltam a terhességi kalkulátorral,ápr.20-ra leszek kiírva,na de ez mamám szülinapja is,és ennek a mamának nagyon rossz a természete nem akarom hogy a csillagjegyük egy legyen,a férjem már ápr.22-én született na ő Bika az ő jegye a legszebb(türelmes,odaadó stb)de hát ugye nem kívánság műsor:)))mivel tuti császár lesz mert a fogadott dokim nem kisérletezik így nagy a gyanúm hogy 20.-a előtti lesz:))óóó bárcsak kihúznánk 22.-ig:)))A neve??Amikor a babák nemét még nem tudtuk annyira éreztem hogy lányok lesznek hogy a nevük is megvolt:Szonja és Zsanett:))na ez nem jött össze mint tudjuk:))így ha most tényleg kicsi lány akkor e két név közül kellene választani DE mind kettő májusban van az meg nagyon közel lenne a szülinapjához....egyszóval csajszikám ez nem egy egyszerű eset ám:DDDD
2012. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/270 anonim ***** válasza:
100%

Helló csajok!Bocsi,hogy beleszólok,de végigolvastam a levelezésetek!És olyan jóóó...!:)))

Gratulálok a pozitív teszthez!Minden jót,jó egészséget!

Kérdező:új hónap..új remény!Meglátod sikerülni fog!:)

2012. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/270 A kérdező kommentje:

Szia Tündérlány! Köszi! Gyere irkalj Te is nekünk! :-)


Csajszi, a szonja szép név! Èn Lara vagy Laura között vaccilállok, de még a Jázmin is teccik. :-) olyan kivancsi vagyok mit mond majd a dokid :-)

Esküszöm minden nap úgy nyitom meg a levelezésünk, hogy írod: megint ikrek :-) na jò nem rémisztgetlek. Èn nekem ápr. 31 írt amig ugy nezett ki a dolog, h baba van.

2012. aug. 24. 22:13
 64/270 anonim ***** válasza:
100%
Köszi "Tündérlány":)))
2012. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/270 anonim ***** válasza:
100%
Naaaa ne rémiszgesss!!!!!:DDD Még egy kis türelmet,szerdán megyek a dokimhoz,már jó lenne látni mi is az újság odabent;)Tudod mindig beszoktam vonzani a jót és mivel én most örülök és veled írogatok és te ezzel velem osztozol az örömömben,na szóval majd ne hogy hamarabb kapj az élettől és nagy meglepetést mint sem azt te gondolnád;) Az életünkben látni kell a dolgokat ,tudni hogy azok lesznek velünk és hidd el akkor:LESZNEK!!!!:)))
2012. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/270 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én is mindig visszajövök ide, hogy mi újság, már az elejétől. Nagyon szeretem olvasni, hogy valaki pozitívat tesztel, itt majdnem hogy elöttünk, úgy tudok vele örülni, hogy csak....meg hát azért is követem a beszélgetést,mert nekem is ikerfiaim (is) vannak, 2 évesek, egypetéjűek.

Kedves kérdező, bocsánat hogy én is beleszólok, már merek mert másnak is örültetek, szóval én is jövök egy kis pozitív energiával. Nagyon szorítok neked, hogy mielőbb jöjjön a pici!!!

Kedves kismama, gratulálok a picihez. Vagy picikhez? :-D Én is gondolkodom még egy babán, bevallom kicsit aggaszt így elméletben is, hogy még egyszer ikrek lesznek. Sőt, hallottam olyat nemrég, hogy valaki (teljesen spontán mind) először 1 babát várt, aztán ikrei lettek, aztán 3as ikrek. Na, akkor készen lennék. Most itt van nekem 3 pici, 4 év alattiak, és lenne még 3....:-) Kíváncsian várom én is az uh-n mit mond a doki, vigyázz magatokra! :-)

Szép napot mindenkinek!

2012. aug. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/270 anonim ***** válasza:
100%
Szia "sorstársam":)Köszi hogy itt örülsz velünk és a kérdező nevében is írom hogy annál jobb ha minél többen vagyunk azon hogy neki is jó legyen ;)...akkor csajok szerdán itt lesztek este???én jövök és újságolom a híreket:)
2012. aug. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/270 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon jol esik amiket írtok! Komolyan mondom mar nem is görcsölök, h dumalunk. Nálunk is esélyes az iker, mert párom családjában sok van, volt. Imádnám! Kedves utolsó! Gratulálok a picikhez! Minden elismerésem. Ovulaciom 1.-e körül várhatò. Ès, ha fiù lesz? Bár En is azt erzem kiscsajod lesz :-)
2012. aug. 25. 10:07
 69/270 anonim ***** válasza:
100%

Hűű..nem lenne semmi,ha ikrek lennének..úhh...

Mellesleg az Én férjem is ápr 22.én született!:)

2012. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/270 A kérdező kommentje:
Naná, hogy itt leszünk szerda este :-) ;-)
2012. aug. 25. 16:00
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!