Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem? Még 4...

Megnéznétek a tesztem? Még 4 nap mensesig.

Figyelt kérdés

nem reggeli vizelet, de azonnal kijött a függőleges csík. Mellfeszülés, állandó pisilési inger.


[link]


[link]



2012. aug. 15. 21:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/270 A kérdező kommentje:
Èrtem :-) . Milyen fura az élet... Párod mit szòlt? Gondolom levegőt kapkodta :-) irigykedem ám rendesen. Persze tudom, hogy nem egyszerű. Főleg ikrekkel. Megkerdezhetem hany eves vagy? En 30multam. 1baba lenne. Mi is megszakitassal vagyunk egyutt mar 6 eve
2012. aug. 18. 21:30
 42/270 A kérdező kommentje:
A digitalis teszthez is reggeli pisi kell?
2012. aug. 18. 21:30
 43/270 anonim ***** válasza:
100%
A férjem ő nagyon örült hisz mondhatom mintaapa kiveszi a részét a kicsiknél is ,szereti a gyerekeket:))30 éves vagyok ,úgy mint te:)a digitálisat nem tudom de gondolom hogy ott is a reggeli vizelet kell,de képzeld el hogy reggel szólok a férjemnek na akkor gyors menjen el a patikába (innen 10 km)és hozzon tesztet addig visszatartom hogy tutira menjek,erre hozza a Gabrilet amire meg az van írva hogy a nap bármely szakában biztosat mutat....na puff neki ezért "szenvedhettem":))))
2012. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/270 A kérdező kommentje:
De edes :-) . Nalunk most kavarognak az erzesek. Nemtudjuk, hogy van e vagY Nincs baba. Felunk, hiszen nem volt még gyerekünk. Egyik pillanatban úgy érzem terhes vagyok a másikban meg nem. Basszus ma méreketem. Híztam 1-1,5kg ot a heten. Na mar ezert is gyanakszom :-)
2012. aug. 18. 22:01
 45/270 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak lenne:)))én nem híztam sőt fogytam,de különbözőek vagyunk:)
2012. aug. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/270 A kérdező kommentje:
Most csinaltam egy xepil tesztet. Nagyon halovanyka. A cicim mar nem fer bele a melltartomba, reggel hanyingerrel keltem. Nemertem miert nem erosodik a teszt :(
2012. aug. 19. 09:57
 47/270 A kérdező kommentje:
Megjött :(
2012. aug. 19. 11:24
 48/270 anonim ***** válasza:
100%
:( úgy is akkor jön mikor nem gondolnátok,nézd meg az én esetem,először 6 hónapig próbálkoztunk és ezután fogantak meg,most meg....:))Szóval ha ő jönni akar hidd el majd jön:))
2012. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/270 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom. Kicsit fura, h 6 Ev alatt nem csúszott be. Tudod min agyaltam? Mi van, ha megint ikrekkel vagy terhes? :-)
2012. aug. 19. 12:13
 50/270 anonim ***** válasza:
Neeeeeeeeeeeem :)))az neeeeem lehet:)))valahol tudom hogy most egy babó van,ha megint kettő lenne akkor annak csak a levét innánk így sem tudtam annyit foglalkozni egyikkel sem mint amennyit szerettem volna,mert ha végeztem az egyikkel jöhetett a másik így mintha egy nagy rohanás lenne az életünk:)úgy érzem egy pici lány költözött a pocakomba,két kis ördög után egy kicsi angyalka,aztán hogy végül is ki is lesz ő azt a Jó Isten tudja aki megáldott minket vele:)))
2012. aug. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!