Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem? Még 4...

Megnéznétek a tesztem? Még 4 nap mensesig.

Figyelt kérdés

nem reggeli vizelet, de azonnal kijött a függőleges csík. Mellfeszülés, állandó pisilési inger.


[link]


[link]



2012. aug. 15. 21:32
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/270 A kérdező kommentje:
Ùgy legyen! Mikor mesz dokihoz?
2012. aug. 20. 13:22
 52/270 anonim ***** válasza:
Ezen még vacilálok,mert szerdánként rendel,de lehet várok még 1 hetet hogy többet lássunk:)
2012. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/270 A kérdező kommentje:
Ès érzed már hogy terhes vagy? Tünet ilyesmi? En alig aludtam a mensigorcsok miatt...
2012. aug. 20. 21:09
 54/270 anonim ***** válasza:
Csak annyiból hogy érzem valami (de ezt sem mindegy milyen pózban fekszem)szóval valami kis puklit nem látszik csak belülről olyan fura érzés mert leírhatatlan,más nincs ,a srácoknál sem volt semmi remélem most is elkerül:)Azért fura hogy most ennek amiket itt írogatunk fordítva kellene lennie,esz a fene mert szégyellem magam mintha belepofátlankodtam volna a te dolgodba és magamat helyezném előtérbe,bocsi hogy nem is tudom miért de ide jöttem és ezt tettem:(nem akarom a szívedet és lelkedet "szurkálni"....ezt le kellett még írnom mert nem volt szándékos és sajnálom hogy te most nem úgy tudsz velem örülni vagyis egy pozis teszttel ahogy azt szeretném...de kitartás és próbáld meg élni a napjaidat út hogy ne várd mert úgy is a babák választanak minket nem mi őket;)
2012. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/270 A kérdező kommentje:

Jaj, ne viccelj már!:-) miért haragudnék. Te voltál az egyetlen aki itt volt velem és ez nagyon jol esik. Az, hogy Te lettel babás...ilyen az élet :-)

Ennek így kellett lennie. Semmi nem történik véletlen. Szerintem, TE tudat alaTT éREzted, h lesz valami. Onnan gondolom, mert az En kérdésem olvastad. Ergo aki nem készűl babára az más témakörben olvasgat :-) . Látod ilyen az emberi agy. Nem vagyok elkeseredve. Majd jön az Èn babám is, ha itt az ideje :-) .

2012. aug. 21. 18:22
 56/270 anonim ***** válasza:
Köszi csajszikám:))És igen milyen fura azért ez a tudat alatti???hisz nem is tudtam mit keresek én mindig a terhesség témakörnél??!!!-na most már tudom:)))
2012. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/270 A kérdező kommentje:
:-D ;-) mondtam Èn :-) hogy bírod a meleget? Èn konkrétan odaolvadtam az aszfalthoz :-)
2012. aug. 22. 20:45
 58/270 anonim ***** válasza:
A meleget még csak-csak kibírom idebent,de nagyon aluszékony ,fáradékony vagyok,csak pihennék egész nap,meg sokszor érzem a "szurkálódást" odalent gondolom nyúlnak a szalagok...szóval még az elején vagyunk de már sok(k):)))
2012. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/270 A kérdező kommentje:
Ilyen ez a terhesség :-) . Hogy fogod hívni a csajszit?
2012. aug. 23. 21:20
 60/270 A kérdező kommentje:
Apropo, áprilisi baba lesz :-) ugye?
2012. aug. 23. 21:21
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!