Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem? Még 4...

Megnéznétek a tesztem? Még 4 nap mensesig.

Figyelt kérdés

nem reggeli vizelet, de azonnal kijött a függőleges csík. Mellfeszülés, állandó pisilési inger.


[link]


[link]



2012. aug. 15. 21:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/270 A kérdező kommentje:
:-)
2012. aug. 16. 15:58
 32/270 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj csajszikám,én meg itt drukkolok neked és közben meg eszembe jut hogy nekem már meg kellett volna jönnie és ahogy számolom már legalább 5 napja,na most nem tudom hogy az ideg miatt késik vagy a baba miatt,a melleim iszonyat feszülnek de fura mert már hónapok óta ez van,szóval erre nem adok,a lényeg hogy nem tervezünk babát hisz két kis 20 hónapos manónk van:)holnap csinálok egy tesztet mert már kezdek izgulni,fura de jobban örülnék jelen állapotban egy negának neked meg ey pozitívnak,neked mikor volt meg utoljára???nekem 07.14.-én és számolok és bizony a 28 napos ciklus már rég elmúlt,szóval.....kivagyok kicsit!!!!
2012. aug. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/270 A kérdező kommentje:
Wooow! Naa tessek tesztelni gyorsan! Nekem 07.25 volt, de csak 25 naposak a ciklusaim. Tök jo, h ikreid vannak, én is nagyon szeretnék. Ìrd meg mi lett! Nekem halvanyak a tesztek, de nagyon fajnak a cicijeim.
2012. aug. 17. 09:42
 34/270 anonim ***** válasza:
100%

en is digitalisra szavazok.Nekem az mindig megmondta a tutit.Volt, hogy magamba beszeltem a tuneteket es mar 4 napja kesett, de a cb digitalisnak hittem amikor kiirta, hogy nem vagyok kismama.


Most 10-11 dpo nal kiirta, hogy terhes vagyok es tenyleg gyonyoruen erosodtek a csikjaim a legolcsobb tesztel is:)


drukkolok es ha dilemmazol csinalj egy digitalisat

2012. aug. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/270 anonim ***** válasza:
Nah kedveském ma reggel teszteltem egyet a Gabriel nevű tesztel és nem kicsit hanem a legeslegerősebben két csíkos,habár először elkapott a sírás mert még a két manómmal akartam csak foglalkozni mostanra elfogadtam az új álláspontomat vagyis az áldott állapotomat,jövőhéten doki...
2012. aug. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/270 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Képzeld nekem meg nem erősödik :( sőt, xepil el teszteltem most es szinte negativ. De a melleim hatalmasak, hanyinger, faj a hasam alja, zabalok,. Most mar nemtudom mi van?? Ez a hasfajas lehet terhessegi tunet?
2012. aug. 18. 14:58
 37/270 anonim ***** válasza:
Nekem ami nagyon fura volt hogy 20 hónaposak a kicsik de ha megnyomtam a mellem még mindig jött ki egy kicsi tej,de tegnap semmi....na mondom itt már valami van hisz nekem erre még rájött a menszi elmaradása,ami egy kicsit későn is esett le:)+ a mellek feszülése,nagyon fájnak már napok óta és itt az eredménye:)))na de ha nem jön meg várj még 1 hetet majd tesztelj és menj orvoshoz.
2012. aug. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/270 anonim ***** válasza:
Ja és igen nekem mikor meg kellett volna jönnie szinte a tünetek is megvoltak még tisztaságit is tettem be nehogy az okmányirodában mert oda mentünk na szóval hogy ott történjen baj,és napokig éreztem a hasam lent hogy mintha meg akarna jönni de mára már az is elmúlt vagyis már tegnap így ezért is vetettem meg a tesztet,mert ez már gyanús volt....
2012. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/270 A kérdező kommentje:
Akkor meg bizakodhatok. Nekem is mindjart megjon erzesem van. Ti nemvedekeztek, hogy becsuszott?
2012. aug. 18. 20:20
 40/270 anonim ***** válasza:
Védekeztünk is meg nem is,vagyis évek óta megszakítással védekezünk,hisz először azért mert terveztük a babát abbahagytam a gyógyszert és gondoltam míg kiürül így védekezzünk,a gumi nem gyere be:)aztán mikor meglettek a kicsik meg soha nem volt időm dokihoz elmenni hogy írjon ki valami antibabyt így maradt ez hát 20 hónapig be is jött de most megint nagy feladat elé akar állítani az élet és ...a többit tudod;)
2012. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!