Össze vagyok kavarodva?
Figyelt kérdés
Van két tesztem az egyik pozitív a másik negatív nem tudom hogy most melyiknek higgyek mondjuk fájnak a melleim és sokat járok ki pisilni nem vagyok fel fázva és holnap kéne meg jönnie.2012. aug. 6. 11:20
21/24 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok babás. Mert van egy kicsi vér. Picit görcsölgetek. Majd leg közelebb.
2012. aug. 7. 12:01
23/24 A kérdező kommentje:
Nem baj. Minden hónap egy új kezdet. Új lehetőség. Nem vagyok el keseredve mert mindig számítok a jó és a rossz oldalára. Nem csüggedek el mert itt van a gyönyörűséges kisfiam akit nagyon szeretek és a párom is. És a családomat is beleértve. Az én kisfiamat ajándékba kaptam a jó istentől . Akkor lennék el csüggedve ha nem így lenne.
2012. aug. 7. 17:13
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!