Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Áprilisban lefeküdtem egy...

Áprilisban lefeküdtem egy sráccal. Májusban és júniusban meg is jött de nem annyira mint szokott. De most mégis furán érzem magam, szerintetek terhes lehetek? 17 éves lány

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 20:06
 1/10 anonim válasza:
Igen
2009. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
védekeztetek?
2009. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most Màr azért egy pici hasadnak kellene lennie
2009. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztetek, lehetsz várandós - vegyél tesztet!
2009. júl. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hááát védekeztünk..

de mielött elment, levette a gumit és rám verte szal nem hiszem h belém ment..

de meg volt utánna :O

válaszoljatok.

2009. júl. 18. 00:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Véleményem szerint eggyáltalán nincs okod az aggódásra. Az együttlét óta már 2x megjött a menstruációd. A barátod nem ment el benned, használtatok óvszert, hol itt a gond? Rádverte és? Attól az még nem folyik be oda.


De ha mégsem tudtalak megnyugtatni vegyél egy tesztet! De teljesen felesleges!

2009. júl. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

szia .

nagyon köszi :)

teljesen megnyugodtam :)

2009. júl. 18. 10:32
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Ne hallgass az előttem szólók hülye szövegére. Könyörgöm!!!! Volt menzeszed??? Akkor hogy lehetnél terhes?!! Baromság. Kiakaszt ez a sok buta nő, akik írogatják, hogy így volt menzeszem meg úgy, de azért lehetek terhes?? NEM és NEM mert ha vérzel, az vetélést jelent minden esetben ha volt is benned baba.
2009. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

van olyan terhes nő , aki végig menseseli a terhességét, vagy a terhesség első 3-4 hónapjában vérzik. először olvass utána a dolgoknak, majd utána butázd le a többi nőt.


20/L

2009. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs menzesz terhesség alatt. Ez áll a szakirodalomban. Csak vetélés gyanus vérzés. Nem ugyanolyan mint a menzesz. Max pár csepp és általában nincs is görcs, nem darabos. Orvoshoz kell vele fordulni. SZerintem ti nem vagytok tisztába a dolgokkal, én ugyanis ezzel foglalkozom.
2009. júl. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!