Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fájdalmas a petevezeték átfuvás?

Fájdalmas a petevezeték átfuvás?

Figyelt kérdés
Más néven hsg nem altatnak vele katétereznek me gkontraszt anyag vagy ilyesmi
2008. máj. 6. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem múlt héten csinálták és eléggé fájt, de mindenképpen túlélhető a jó ügy érdekében! Igen, egy katéterszerű valamit vezetnek be a méhbe. Aztán röntgen alatt kontrasztanyagot fecskendeznek bele (ez fájt nekem, nagyon feszítő érzés) és megnézik, hogy átjárható-e a petevezeték. Nekem szerencsére átjárható volt, így nem kellett átfújni. Az biztos jobban fáj.

Azért ne ijedj meg, jó túlleni rajta, mert legalább ez a "hibaforrás" is kiszűrhető!

Kitartást Neked és sok sikert a mielőbbi babóhoz!!!

2008. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia köszi a választ de akkor most ha nem áttjárható akkor mit csinálnak még?Meg hogyan csinálták neked a katétert köszi a választ én annyira félek pénteken megyek erre a vizsgálatra.
2008. máj. 6. 21:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is csináltak, s én alapból félős vagyok, s adtak egy kábító injekciót, de azért éreztem, de egy kicsit elkábított az injekció, így nem volt vészes. Nem tartott sokáig, legalábbis nem éreztem hosszúnak az időt. Nekem is csak HSG volt.Kibírható, nyugi, nekem elhiheted.
2008. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!