Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vki volt ultrahangos...

Ha vki volt ultrahangos petevezeték átjárhatósági vizsgálaton. Tapasztalatok? Mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem,mert szeretném tudni mire számítsak...
2010. jún. 9. 11:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Tavaly nyáron volt a HSG-ém.Kaptam valami kábítószerűséget,amitől eléggé szédültem,forgott velem a szoba.Nem tudom ez mennyire tompított a fájdalmakon,de ahhoz képest,hogy nekem sajna mind a két petevezetékem el van záródva,nem volt olyan kibírhatatlan.Nagyon erős menses görcsre tudnám hasonlítani ezt a fájdalmat.

Rem.valamennyit tudtam segíteni!

2010. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem márciusban volt. Be kellett feküdnöm a kórházba, csináltak vér vizsgálatot, hogy nem e van valami gyulladás. Másnap megcsinálta az orvosom a vizsgálatot. Nem kaptam semmilyen fájdalom csillapítót. Felvezettek egy katétert a méh szájon keresztül. Nagyon erős görcsöt éreztem, teljesen lefőttem. Ezután áttoltak a röntgenbe. Végig görcsöltem. Felfektettek a gépre, fecskendeztek be kontraszt folyadékot, majd nézték, hogy kijut e a petevezetőkön. Kijutott mindkettőn :). Utána még kb. fél napon keresztül görcsöltem, és kb. 5 napig barna folyásom volt. Elég gáz, de kibirható!
2010. jún. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Attol fugg hol csinaljak... Van ahol altatnak van ahol csak kabitanak. Az enyem elegge fajdalmas volt, olyan mintha szetfeszitenek a mehedet es utana 2 napig rozsaszinut pecseteltem. De sokan azt mondjak annyira nem is fajt. Szemelytol fuggo. Sok sikert :)
2010. jún. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Amiről írtok az nem a röntgenes vizsgálat?Én úgy hallottam,hogy az ultrahangos az sokkal kíméletesebb?Azért félek kicsit...a vizsgálattól,na meg az eredménytől!:(
2010. jún. 9. 20:00
 5/14 anonim ***** válasza:
Én ultrahangos vizsgálaton voltam. Nem kaptam semmiféle "kábító"-t. Fájdalmas volt, úgy éreztem, mintha szétszakadna a méhem, de mivel csak pár másodpercig tartott, ki lehetett bírni. Utána még görcsölt egy kicsit a hasam és volt egy kis vérzés is, de pár óra múlva már semmi bajom nem volt.
2010. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó válaszolónak is,igazán hasznos volt számomra az infó!:)Bizti kibírom,csak jó legyen az eredmény!!!!Neked jót mondott az orvos?
2010. jún. 10. 12:33
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen ultrahangosra megyek majd.Azt mondta az orvosom,hogy a hsg az más az a röntgenes vizsgálat és az ultrahangos kíméletesebb..remélem is.
2010. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Bízom benne,hogy kibírható lesz és végülis a HSG-t is mindenki túlélte és ez azért nem olyan megterhelő,Nekem is azt mondta a doki...de ugye Ő nem tudja milyen érzés,mert ő nem élte át,ezért kérdeztelek titeket...Sok sikert Neked is utolsó válaszoló!Tényleg Te mikor mész?Esetleg megoszthatnád a tapasztalatodat,ha előbb,mint én!Pénteken megyek konzultációra,akkor derül ki,hogy mikor csinálják!
2010. jún. 12. 17:11
 9/14 anonim ***** válasza:
Milyen volt a vizsgálat? Lett valami eredmény azóta??
2010. nov. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi,hogy érdeklődsz,túl vagyok rajta,szerencsére mindkét petevezetőm átjárható.Maga a vizsgálat fájdalmas volt,de túl lehetett élni...Megcsináltak azon túl is minden vizsgálatot,de nem találtak semmit,minden működik,ahogy kell,mégsem jön a baba...:((Nálad mi a helyzet,van már kis gyerkőc?:))
2010. nov. 8. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!