Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezeték átjárhatóságim...

Petevezeték átjárhatóságim lessz. Mikor fájdalmas? Ha elvan zárodva vagy ha nem

Figyelt kérdés
és meddig kell korházban lenni.nagyon félek tőle:(
2009. ápr. 25. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ha el van záródva, nem feltétlenül tudja az illető, hacsak nem előzte meg valamilyen betegség, nem maradt kóros szövődmény...

Ha kell, hát kell! Szorítsd össze a fogad és bízz abban, hogy túl leszel rajta! Tiszta lappal...

S legjobb, rendben leszel!

Főleg, ha babát szeretnél.

2009. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szióka!

Nekem 3 éve volt Hsg-ém.Hááát....én az ellenségemnek se kívánom.Először is felhelyeztek egy katéterféleséget(nevére nem emlékszem),ez nem fájt inkább kellemetlen volt.Ettől folyamatosan szédültem(ez normális),amíg a vizsgálóba nem értünk.A vizsgálat nekem borzasztó volt,igaz nagyon rövid ideig tartott,tehát ki lehet bírni.

nálam mindkét petevezetékem el volt záródva a vizsgálat szerint,ami igaz is volt mert utána műtéttel fe tudták szabadítani!A kórházban azt hallottam,hogy akkor fájdalmasabb ha el van záródva.Amúgy a vizsgálat után néhány órával haza lehet menni!

Remélem nem tántorítottalak el,de én úgy mentem hogy gőzöm se volt,hogy mi lesz.Csak az orvosi részét ismertem!

sok sikert kívánok,és fájdalamtlan beavatkozást!

2009. ápr. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ősszel csinálta a dokim, de úgy hogy nem is tudtam, hogy milyen vizsgálatot csinál. Mentem hozzá simán rendelésre és felhelyezte a katétert, átmentünk a röntgenbe és kész is volt. Túl lehet élni, pláne úgy, hogy nem is tudtam mit csinál és nem paráztattam magam előtte. Nekem nem volt elzáródva, de igazán nem is fájt, csak nagyon kellemetlen volt. Utána rögtön hazavezettem a 25km távolságra lévő városunkba. Szóval ne aggodj, túl fogod élni :) Megaztán egy szüléshez képest szúnyogcsipés, mert gondolom babát szeretnél és azért csinálnák.
2009. ápr. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hete volt, és kellemesen csalódtam, ahhoz képest, hogy engem is jól beijesztettek előtte! Kisebb kellemetlenséggel járt csak, pedig volt elzáródás a bal vezetékemben! Még aznap hazamehettem, kicsit véreztem, úgyhogy vigyél betétet!
2009. ápr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 1 éve volt, és tényleg nem vészes. Az én bal oldali petevezetőm is el van záródva.

A katéter felhejezése egy darázscsípéshez hasonlít, egy pillanat csak. Amikor a kontrasztanyagot nyomják fel, az feszítő érzés, de ez sem fájdalmas. Nekem inkább utána 10 perccel kezdett görcsölni a hasam, amikor már lefektettek, mint egy menstruációs fájdalom, majd 15 perc alatt az is véget ért. Öltöztem és mehettem haza. Nagyon pici rózsaszínes vérzésem volt, de tényleg vigyél betétet, mert nagymennyiségű kontraszt anyag folyik majd vissza.

Nyugi, ha babát szeretnél, ez valóban semmiség a szüléshez képest!!! Ja, és kb. 5 perc az egész.

2009. ápr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!