Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mennyi idő elteltével...

Ki mennyi idő elteltével vállalta a második babát akinek nem volt segítsége felügyelet vagy bármilyen segítsége?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 12:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem lenne segítségem, vagyis már nem, de akkor lehetett volna mikor szültem. A lányom és az ikrek között 21 hónap van, de nem kértem segítséget, pontosan azért ami most van, hogy nem igazán tudnak segíteni a többiek (család), mert hála Isten mindenkinek van munkája. Nem akartam hogy megszokják a gyerekek hogy nem csak anya van, aztán meg egyszer csak hoppsz, csak anya van, gyerek és én is megszívtuk volna, így meg belerázódtunk együtt és nem nehéz. És amúgy is úgy vagyok vele, hogy annyit vállalok, amennyit magam is bírok, nem másnak, nem a segítségre szülök.

Szeretnék még egy babát, úgy érzem az még menne és nagyon vágyom rá, férjem már most belevágna, én várni szeretnék amíg a fiúk is ovisok lesznek. Vagyis már beszoktak. Sőt most úgy érzem, visszamegyek dolgozni és utána jöhet a kicsi. Addigra a nagyok már tényleg nagyok, de nekem ugye már 3 van, ha egy lenne, simán vállalnám most is a tesót.

Ahogy írod, én a helyedben úgy vállalnám a tesót, hogy a nagy más beszokjon az oviba és lecsengjen a beteges időszak, mire a kicsi érkezik. (ahogy én is erre várok minimum a negyedik babával)

2012. júl. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!