Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mennyi idő elteltével...

Ki mennyi idő elteltével vállalta a második babát akinek nem volt segítsége felügyelet vagy bármilyen segítsége?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs segítség, minden rokon 100km-re lakik. 2,5 éves a lányom, és már jöhetne a kistesó.
2012. júl. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17 hónap van köztük.
2012. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Jubilee ***** válasza:
Pont két év van a két gyermekem között.
2012. júl. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Pont 2 év van köztük. Nincsenek nagyszülők egyéb rokonok se. Hát kibírható de nekem nem játszanak el annyira jól együtt mint ahogy mások mesélték (kis korkülönbséggel) inkább folyton veszekszenek. Mondjuk lehet azért is, mert fiú-lány.

Még egyszer kezdeném, inkább 3-4 év lenne köztük.

2012. júl. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én most gondolkodom. A párom szeretne, én viszont rettegek, mert nem tudom, hogy bÍrnám . Testvért szeretnék a fiamnak, néha poénból mondom is a páromnak, hogy csináljon másnak, néha hozzák ide, aztán vigyék haza. A séta egy horror Így is, a fiam világgá rohanna, amÍg a picit tolnám.
2012. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát igen nálunk is megy a nyúzás párom nagyon szeretne,de én félek,hogy bírnám meg nem szeretném orvosokhoz hurcolni 1x sem talán ha külső Uh-val vizsgálnának arra vinném,az én lányom 2-éves lesz nemsoká és komolyan elgondolkodtam,hogy jövőre ovi és mielött kezdi az ovit már legyen kistesó vagy majd ha már oviba jár,és persze próbálkozni kéne már ha azt lenne a jobb ha beszoktatás elött meglenne a kistesó is.Ki mit gondol?
2012. júl. 23. 13:33
 7/11 anonim ***** válasza:

1. és 2. között 22,5 hónap van.

2. és 3. között 23,5 hónap lesz (3. még a pocakban).

Mindenki tervezett baba, nincs segítség.

2012. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekünk 3-5 év lesz köztük, ha minden jól alakul. Októberben megy a lányunk bölcsibe, akkor lesz 2 éves, én megyek vissza dolgozni. 4-6 hónap alatt meglátom, hogy ki fognak-e rúgni. Ha nem, jöhet a testvér.


Sokan mondják hogy két kicsivel csak az eleje nehéz, de én a baráti körömben nem ezt tapasztalom. Amíg a nagy oviba nem kerül, addig nehéz. Aztán nem sokkal később az anya megy vissza dolgozni,így a kicsivel már nem élvezi a babázást csak egy megoldandó feladat neki.

2012. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha nincs segítséged,várd meg az ovikezdést a babaprojektel-ne a szüléssel! ha beszokott,megszokta,már nem beteges,jöhet a kicsi. van aki bírja a strapát,ha te úgy érzed nem ez a típus vagy-én sem vagyok mártír-akkor így csináld. nekem van segítségem rengeteg én azért szülöm 5 év alatt már a 3-at
2012. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sincs segitsegem,kulfoldon elunk.

3 eves a fiam es szeptemberre varjuk az ocsit :)

3 ev 3 honap lesz koztuk, direkt igy terveztuk pont azert mert nincs segitsegem.

2012. júl. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!