Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 pozitív teszt és mégsem...

4 pozitív teszt és mégsem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Múlt hét kedden kellett volna megjönnie, aznap csináltam egy tesztet, pozitív lett - erős második csíkkal, és még csak nem is reggeli vizeletből. Másnap és harmadnap is pozitív tesztek, különböző fajták. A héten kedden - vagyis egy hétre az elsőhöz, újra pozitív teszt, megint egy másik fajta. Aznap délután elmentem az orvosomhoz, nem látott még semmit (a kalkulátor szerint 4 hét 6 napos voltam), azt mondta kicsit korán mentem, illetve még azt, hogy ne ijedjek meg, ha vérzést és fájdalmat tapasztalok, egy hét múlva újabb teszt és ha az is pozitív, jelentkezzem. UH-án látta, hogy 7mm volt a nyálkahártya, tudom, elég kevés. Persze másnap délelőtt egy kis barnázás után vérezni kezdtem és fájt a hasam, a fájdalom mára elmúlt, de vérezni még mindig vérzek. Nem értem az egészet... Közben produkálom a tüneteket, mellfájdalom, szédülés, álmosság, enyhe hányinger. Mitől lehet álpozitív egy teszt? Cisztám nincs, hcg tartalmú gyógyszert életemben nem szedtem. Persze lehet, hogy még nem álltak helyre a dolgok odabent, mert március óta nem szedek fogamzásgátlót, kivártuk a három hónapot, ami május végén járt le, rendben megjött minden hónapban, utoljára június 13-án. Mit gondoltok? Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 19. 08:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
En most találtam rá erre kérdésre, és hozzá tenném hogy,4-5 hetesen voltam először uh-n,elég régi géppel vizsgáltak,és az orvosom meg is biztosra mondta hogy az ott baba és be igazolódott az állítása mivel most vagyok 14 hkm :) szerintem sokat függ az orvostól ,az én orvosom elég idős és nagyon régóta dolgozik nőgyógyászként,ezért érti a dolgát, nálunk is van olyan orvos aki azt mondja hogy 4-5 héten meg nem látszik semmi,és nem érdemes még uh rá menni.Romániában élek :) :) nagyon szeretem az orvosom! Remélem azóta már miden rendben veled/veletek :)!21L
2017. júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy sok idő eltelt! De kérdező mi lett a vége?
2019. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!