Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gondolnátok rám csak egy...

Gondolnátok rám csak egy pilanatra, hogy jöjjön végre hozzánk is a gólya? Hátha segít az összefogás, a szeretetenergia -vagy mi.

Figyelt kérdés
Pár nap múlva lesz tüszőrepedésem, most vagyok a 7. napon, és a 11-13. közt szokott lenni. Már régóta próbálkozunk, próbáltunk már rengeteg mindent -nem hiszem hogy ezen kívül van még bármi amit nem. Azt mondják, sok mindent megolt az energia, ha összeadódik. Hátha:) Köszönöm, ha esetleg összejönne -tudom, sok más tényező is kell- feltétlenül írok mindenkinek privit!

2012. júl. 16. 06:35
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum az első 5 hétben nem okozhat gondot, mert akkor kezd csak kialakulni a köldökzsinór, addig, nincs kapcsolat. Emiatt nem kell aggódni! A teszt eredmény biztos? "X"
2013. júl. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
Huuha sajnalom nagyon,de lehet még pozitiv....halottama soktol hogy total negativ utan par nappal mar pozitiv lett igy mig nincs menstruacio reménykedhetsz :) szoritok
2013. júl. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:

Megjött lányok, de most tényleg nem bánom annyira...... Persze rettentő szomorú vagyok, de ez van.

A férjem az utóbbi 3/4 évben már a 6. féle antibiotikumot szedi, lehet hogy nem is ártana ha 3 hónapot frissülne a spermája. Így akkor novemberben kell összejönnie :-) Legkésőbb.

Most van ami élteti bennem a reményt addig.

Tuti negatív a teszt, bár nézegetem mint egy ovis még ezt is, hátha mégis meglátok rajta valamit.. de nem.

Szombaton meg is jött :-(

Köszi mindent! Puszi nektek, és tényleg nagyon köszönöm!

2013. júl. 29. 22:30
 64/66 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnàlom :( de szoritok hogy következö hònapokban összejöjjön. Es probalj pozitívan gondolkodni,valoszínüleg igy van endjen,,,valami miatt igy kellett lennie...
2013. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 A kérdező kommentje:

Sajnos nem túl jó hírrel jövök, de azért ez is valami.

Gondoltam hátha érdekel benneteket:-)


Szeptember 04.-én kell telefonálnom a SOTE-r konzultációs időpontért, és 09.-én megyek a saját endokimhoz, mert elkértük az andrológustól az írásos szakvéleményt, és inszemezhetünk. Hurrá! Végre.....


Persze azt is leírta hogy spontán is sikerülhet....


Azért én nagyon örülök az inszemnek, bár az eredményei romlottak -remélem a sok gyógyszertől csak, mert ez akkor átmeneti állapot- ,így nem biztos hogy az én orvosom elvállalja, de akkor is megcsinálják a SOTE-n.


10.5M/ml a spermaszám, és van aki még 3M/ml-rel is megcsinálja, más még 15M/ml-rel sem.


Én azért bízom benne hogy mindkettőnek jó lesz, így növelve az esélyeinket.

2013. aug. 26. 17:24
 66/66 anonim ***** válasza:
Szorítok :)
2013. szept. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!