Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a golya a házunk felett...

Ha a golya a házunk felett átrepül akkor az mit jelent? Tényleg azt hogy baba várható? Jaj még annyit hogy a cigi neheziti a teherbe esést?

Figyelt kérdés
mert mikor a szomszédomnak a háza felett áátrepült 6 ével ezelött és gyermeke lett csak ezért kérdezem hogy lehet hogy van ijen
2010. ápr. 20. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mikor kisfiam született 2 éve akor volt egy golyánk aki mindig erre ment.

most várjuk a kistesot és megint itt van a golyánk :) de tavaly is járt erre, akkor meg a szomszédba lett baba :)

nemtudom igaz lehet e , de felénk ez egy jo golya :)de persze lehet ez csak merő véletlen, mert jo a béka és egyéb finomságok forrása a kertünkben és a hátunk mögött lévő telken :)


a cigivel kapcsolatos kérdésedre meg nem tudok reagálni, én nem cigizek. :)

2010. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Minden káros szenvedély nehezíti!
2010. ápr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

gÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓlya.

hosszú Ó.

egyébként pedig ja. azt jelenti.

ezt nem gondoltad komolyan, ugye?!

2010. ápr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
jót tennél az emberiségnek, ha nem gondolkodnál szaporodáson.
2010. ápr. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
te figyelj közönséges vagy és primitiv , inkább te ne szaporodj igazi b....kó vagy !
2010. ápr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mi ez az utolso három hozzászolás?????????????? na akkor itt fel is vetődik h ki is a bunkó. és mindenki nézzem magába. kedves utolso három- csak elmondanám nektek h ez egy népi hiedelem, ha nem tudnátok.

ja egyébként az első válaszolo vagyok :) és képzeld én pl nem tulajdonitok neki nagy jelentőséget, de ugy volt ahogy leirtam :) ja és egyébként két diplomám van - amivel nem szoktam hencegni egyáltalán - de nem kell valakit máris lebunkozni ha éppen hisz valamiben, vagy éppen feltesz egy kérdéet h megbizonyosodjon a dologrol ami épp a fejéban jár.


kedves utolso három válaszolo - titeket viszont én primitivnek tartok. épp a bunkozás és egyéb dolgok miatt.


háát kellemes napot mindenkinek.

2010. ápr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A második vagyok,és teljes mértékben egyet értek az előttem szólóval!!!

És még annyit hozzá tennék,hogy aki nem tud értelmes válasszal előállni, az maradjon csendben,ne alacspnyítsa le a másikat a maga szintjére!!

Hihetetlenek vagytok!!!

2010. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek joga van ostobaságokat kérdezni, nekem jogom van szarkasztikusnak lenni, nektek jogotok van hőbörögni emiatt. Egyedül a szitkozódással nem értek egyet, de gondolom megegyezhetünk abban, hogy szerencsére nem vagyunk egyformák.
2010. ápr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

na ha valakinek nem tetszik hogy kérdezek az menjen a budös francba ennyi

ja és másnak kültem el a privát üzit nem neked akkartam volna hanem az 5 dik nek aki azt irta hogy primitiv vok bocs

2010. ápr. 22. 14:56
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves Joga van ennek joga van annak...

CSENDBEN MARADNI IS JOGOD VAN! MEGTARTANI A VÉLEMÉNYED MAGADNAK IS JOGOD VAN!!! Soroljam még mihez van jogod?!

A 2. voltam.

2010. ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!