Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várta tegnapra? Múlthét...

Ki nem várta tegnapra? Múlthét csütörtökön is én kérdeztem. Kinél jött a gólya?

Figyelt kérdés
Sajnos, nálam sajnos megjött a nem várt.:-(( Pedig reménykedtem, mert még hétfőn sem volt barna,pedig előtte egy nappal szokott lenni.
2009. júl. 1. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Akkor a 3. válaszoló voltam. Hát nálam sincs babó. Ahogyan akkor már sejtettem, megjött. Sőtt, korábban jött, így lassan el is múlik.

Sajnálom, hogy te is így jártál. Fel a fejjel.

2009. júl. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Remélem a következő próbálkozás már mindkettőnknek sikerül!! Én is sajnálom, hogy Nálad is megjött.Ugyan a többieknek lett e pozitív eredmény.
2009. júl. 1. 14:54
 3/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok! A múlt héten én voltam az első válaszadó.

Nálunk sincs baba .... hüpp-hüpp.

Ma jött meg, egy napot késett.


Sajnálom, akinek megjött és drukkolok, hogy a következő hónap sikeres legyen mindannyiunknak!!!


Azért remélem, valaki csak sikerrel járt most is! Jó lenne, ha megírná az illető!!! :)

2009. júl. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Hat az a helyzet hogy nekem is megjott ma 1 nap kesessel. :( De uj honap uj remeny!! Mindannyiunknak! Mielobbi sikert mindenkinek!
2009. júl. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem is megjött. mára vártam de már csüt ota beteg vagyok:(
2009. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
sziasztok .nekem még nem jött meg.28.-29-re nem vártam.még várok pár napot és tesztelek.
2009. júl. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Tegnapra vártam, még semmi.

Ma reggel a hőm még mindig 37 volt. Émelygek, ég a gyomrom, fájnak a cicjeim. Teszteltem 25-össel, de nega lett. :( Szomorú vagyok... :((

Még picit bizakodom, hátha..

2009. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak! Ne légy szomorú,addig van remény még nem jön meg!!! Ha hétvégéig semmi, akkor tessék azonnal tesztelni! Ez parancs!:-) Itt izgulunk, hogy ha nekünk nem sikerült legalább másnak legyen öröme. Drukkolunk 1000-rel! Többi sorstársamnak üzenem, ha vége a piros napoknak irány az ágy!:-) Baba legyen Velünk!
2009. júl. 2. 10:56
 9/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó előttinek is szól!:-)
2009. júl. 2. 10:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Még nem szeretnék újra tesztelni, mert már gyomorgörcsöt kapok a tesztektől.

A doki szerint 20-án volt pé-m, tehát későn, azt mondta, hogy hetedike előtt ne is teszteljek.

Jelentkezem majd!

Pusza

2009. júl. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!