Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gondolnátok rám csak egy...

Gondolnátok rám csak egy pilanatra, hogy jöjjön végre hozzánk is a gólya? Hátha segít az összefogás, a szeretetenergia -vagy mi.

Figyelt kérdés
Pár nap múlva lesz tüszőrepedésem, most vagyok a 7. napon, és a 11-13. közt szokott lenni. Már régóta próbálkozunk, próbáltunk már rengeteg mindent -nem hiszem hogy ezen kívül van még bármi amit nem. Azt mondják, sok mindent megolt az energia, ha összeadódik. Hátha:) Köszönöm, ha esetleg összejönne -tudom, sok más tényező is kell- feltétlenül írok mindenkinek privit!

2012. júl. 16. 06:35
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 A kérdező kommentje:

Sziasztok! H...lye dolog ez az internet olyan személytelen, mégis az én szememből is potyognak a könnyek, olyan jól esik amiket olvasok.... :-)


Természetesen írok! Most vagyok a 4. dpo-n:-)

Talán 27.-én tesztelek, addig használom az Utrogestant.


Tiszta szívemből köszönöm mindenkinek!

ÉS akinek szüksége van rá, természetesen én is szurkolok nagyon......

2013. júl. 13. 14:59
 52/66 A kérdező kommentje:

Még annyi, hogy 2011 augusztusában kezdtünk próbálkozni (fél évvel a fogamzásgátló abbahagyása után), egy évre rá írtam ki ezt a kérdést...

Annó egy hónapot pihentünk (nem is kellett volna, csak a lelkemnek), és most augusztusban lesz a 2. éve...

:-)

2013. júl. 13. 15:02
 53/66 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta szívből kívánom, hogy sikerüljön! Mi is lassan egy éve próbálkozunk... Drukkolok és írj majd mindenképp!
2013. júl. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
Bárcsak mindanyiunknak ebben a hònapban sikerülne :) nagyon szorítok mindenkinek !!!
2013. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
100%

Megy a drukk!

È

2013. júl. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim válasza:
100%
Én is szorítok, remélem sikerül a baba!! :)
2013. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem is mennek a pozitív gondolatok! :)
2013. júl. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 A kérdező kommentje:

Tőlem a zöld kezecskék mentek:-)

Nagyon köszönöm még egyszer!

A 8. dpo-n tartok, de tegnap nem kaptam valami jó híreket a nőgyógyászomtól...

Kikönyörögtem hogy hívja fel az andrológusunkat, és kérje ki a szakmai véleményét végre.

Persze azt mondta bármikor sikerülhet, reménykedjek és várjam nagyon azt a babát, nekem épp más dolgom nincs...

Rajtam aztán nem múlik!

Érezni semmi extrát nem érzek, a szokásos. Egy kicsit a melleim, egy kicsit néha itt-ott a hasam. De ez lehet premens tünet is, nálam néha van, néha nincs.

Ha minden igaz, 24.-én este hagyom abba az Utrogestant, így 25.-én reggel (jövőhét csütörtök) tesztelek.


És nem győzöm megköszönni, tényleg sokat segít! :-)

2013. júl. 17. 10:12
 59/66 anonim ***** válasza:
Szorítok neked:) szívböl kívànom hogy sikerüljön ! Nekem màma van peteérésem...hm meglassuk hogy siekrüle ;) a pàrom még munkàba van....vàrom' irj hogy mi lett veled remélem jò hírrel térsz vissza :)
2013. júl. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 A kérdező kommentje:

Sajnos reggel negatívat teszteltem, de antibiotikumot kellett szednem, szóval bár furán hangzik, de most nem is bánom. Legközelebb csak akkor emelem ki ezt a kérdést, ha a kezemben a pozitív teszt! :-)

Ha nem felejtem el.

Viszont a hangulatom jó; nem lesz itt semmi baj :-D

2013. júl. 25. 22:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!