Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen praktikákat vetettek...

Milyen praktikákat vetettek be, hogy végre jöjjön a gólya?

Figyelt kérdés
Olyanoktól kérdezem, akiknél semmi szervi baj nincsen, de néhány hónapig mégsem jött össze a dolog. Volt valami, amit csináltatok/szedtetek/ettetek, stb, és a következő hónapban már sikerült?
2010. okt. 14. 09:08
 1/5 A kérdező kommentje:
3 hónapja kezdünk próbálkozni, a pozitív ovutesztes napok környékén sokat vagyunk együtt és mégsem:-(
2010. okt. 14. 09:09
 2/5 anonim ***** válasza:
mi 4 éve próbálkozunk a párom szedte a fer14-et,én szedem az elevitet,iszom a teákat (cickafark,palástfű),az elején szedtem női cseppeket,folsavat,e vitamint,volt már gyógyszeres injekciós kezelésem is!(1-1,5évig),mértem a hőmet!használok LH tesztet,már kb 1 tonna terhességi tesztet el használtam!de sajnos semmi!ja meg a párom volt már katona számláláson is!
2010. okt. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
09.16-os vagyok el felejtettem le írni hogy ki probálta a robitussinos hónapot is zabáltam a szezámmagot mézzel,edtem fokhagymát igazából szerintem már mindent meg ettem amire azt mondták hogy egy kicsi remény is van arra hogy segítené a teherbe esést!Azért sok sikert kívánok neked!
2010. okt. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az volt a praktikám,hogy 1 év próbálkozás után feladtam mindent!

Nem teáztam tovább nem ovuteszteltem,és nem figyeltem magam.

Következő hónapban sikerült.

Hidd el,a gondolatban dől el minden!!!

2010. okt. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz!

Nekem a a kisfiamnál 4 hónapig próbálkoztunk és semmi...aztán eldöntöttem nem foglalkozom tovább a dologgal jön amikor jön, következő hónapban már nem jött meg:)

Most 27 hónapos:)!

Jelenleg 5 hónapja próbálkozunk a másodikkal, sajna ismét rá vagyok "állva" a dologra, folyton drukkolok ne jöjjön meg lehet megint ezt hibázom el!!

De hát ugye mondani mindig könnyű, hogy ne gondolj rá:)!!

Pedig ezt kellene!!!Drukkolok neked is!!

2010. okt. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!