Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen praktikákat ismertek,...

Milyen praktikákat ismertek, a könnyebb teherbe eséshez?

Figyelt kérdés

Gondolok itt, a pózokra, a bedugaszolós módszer... stb.

Jó lenne ha megírnátok ezzel kapcsolatos történeteiteket, véleményeteket! Köszönöm


2011. aug. 31. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Bedugaszolós módszer??

Ezt hogy érted? Ha nem kelsz fel, nem jön ki, legalábbis nálam úgy van, ha úgy alszom el bent marad.

2011. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rá és ha jönni akar úgyis jönni fog.És ha kifolyik annyi úgyis marad bent amennyi a megtermékenyítéshez elég :)

Én nem csináltam semmi extrát csak utána egyből nem keltem fel.

2011. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A bedugaszolós módszer, hogy szex után még úgy maradtok néhány percig a pároddal...
2011. szept. 1. 11:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt még nem próbáltam. Igazából, ha fekve maradsz, meg sem nagyon mozdulsz egy darabig, vagy úgy alszol el, akkor a hüvely visszaáll az eredeti méretére, és benne marad a sperma.
2011. szept. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!