Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen praktikákat ismertek...

Milyen praktikákat ismertek kislány illetve kisfiú babához? Nektek bejött-e?

Figyelt kérdés
A jónás és a kínai naptárt ismerem. Valami más érdekelne:)
2008. dec. 17. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

szia,

Az h milyen Nemu babad lesz a fogantatas pillanataban sol el, Ezen Nem lehet valtoztatni.

(fogantatas elott viszont vannak praktikak)

2008. dec. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A ciklus.hu-na ha regizve vagy, ott vannak praktikák. De ha nem lennél tag, bemásolom. Elég hosszú... :)


Fiú lesz vagy lány? - Tudományos háttér

Bevezető

A férfiak két féle spermiummal rendelkeznek: az egyik X kromoszómát hordoz, a másik Y-t. A női petesejt mindig X-t tartalmaz. Ha ezt egy X-es spermium termékenyíti meg, akkor XX - tehát kislány lesz a baba. Ha Y-os , akkor XY -tehát fiú. Dr. Shettles szerint az Y-os spermiumok kisebbek, gyengébbek, de gyorsabbak, az X-esek nagyobbak, erősebbek , de lassabbak.


Tehát ha az ovulációkor szeretkezünk, fiú utódra van nagyobb esély a gyorsan úszó hímspermiumok miatt. Ha viszont 3 vagy több nappal az ovulácó előtt tesszük ezt, akkor vszínű kislányunk lesz, mert meg kell várni, míg a petesejt megérik, és erre a hosszabb ideig életképes X -spermiumok alkalmasabbak. Előtte 2 nappal és utána pár napig ismét a fiúk vannak előnyben. Előtte 2 nappal az esély lány:fiú = 1:1.



Tippek és Trükkök


Befolyásoló körülmények, avagy mit tegyünk, hogy fiunk/lányunk szülessen?!



Fontos dolog a pH: A savas környezet a kislányoknak kedvez, mert elpusztítja az Y-spermiumokat ( közösülés előtt ecetes-vizes hüvelyöblítés ) . A lúgos a kisfiúknak ( szódabikarbónás-vizes öblítés ). Például orgazmusnál a hüvely lúgosabb lesz, ez a fiúknak kedvez. Ha viszont lányt szeretnék, le kéne mondani róla- már, aki ezt bevállalja...


Behatolás mélysége: A hüvely bemenete a legsavasabb., így mély behatolásnál a fiúnak, felszínesebbnél a lánynak van nagyobb esélye. Misszionárius-pózban lányoké, hátulról történő behatoláskor fiúké az előny.


Spermium-szám: Az alacsony mennyiség egyiknek sem kedvez, de a spermiumok magas száma a fiúutódokat részesíti előnyben.


Megfelelő időzítés, és szünet: Ha fiút szeretnénk, a megfelelő idő ugye az ovuláció előtti 2. napon keződik. Ezt megelőzően 3-4 napig ne szeretkezzünk, aztán persze mindent bele! Kislány utódért pedig szeretkezzünkminden nap amennyit csak lehet, de ovuláció előtt 3 nappal álljunk meg. (húha...)


Hőmérséklet: A herék nem hiába vannak a testen kívül a herezacskóban- nekik a testhőmérsékletnél alacsonyabb hő a kedvező. Ha fiút szeretne egy pár, a férfinak ajánlott közvetlenül a közösülés előtt forró fürdőt venni, ha lányt, akkor a szobahő a legjobb. Például előtte "meztelenkedjen" egy kicsit.


Kávé: Fiú nemzése érdekében ajánlott a férfinak közvetlenül az aktus előőtt egy csésze kávét elfogyasztania. Ennek nem ismert a hatásmódja, de a tapasztalat szerint ez is az Y-os spermiumoknak segít.


Érdekességek:



Megfigyelés, hogy a házasságban élők kapcsolatából gyakrabban születik fiú. A fiú:lány arány 106:100.


Japán és dán orvosok szerint a közösülés utáni dohányzás csökkenti a fiú utód nemzésének lehetőségét.


Brit kutatók szerint pedig a vegetáriánusok között több lány születik.


Az étrend befolyásoló hatása


Az ásványi anyagok állítólag nagyon fontos szerepet játszanak. Ezt állatkísérletekkel vizsgálták. Ha káliumban és nátriumban gazdag ételt fogyaszt a leendő állat-anyuka, akkor 70-80% az esélye, hogy kisfia születik. Ha sok magnéziumot és kálciumot eszik, akkor ugyanennyi, hogy lány.



Ha lányt szeretnénk:


Sok kálcium, kevés só!


Ajánlott:


· tejtermékek ( kivéve a sajt )


· gabonafélék - rizs


· húsfélék - szárnyasok


· zöldségek - saláta, zöldbab, spenót


· gyümölcsök - ananász, alma, mandarin, dinnye, körte, eper



Nem ajánlott:


· sajt ( sós )


· elkészített gabonafélék ( cornflakes, tészta )


· zöldségek ( burgonya, bab, lencse )


· füstölt hús, felvágott, sertés


· füstölt hal, tenger gyümölcsei


· konzerves gyümölcsök, banán, datolya


· sárgabarack, cseresznye, őszibarack, aszalt gyümölcs


· készételek ( konzerv, sózott vaj, csoki )



Ha fiút szeretnénk:


Ajánlott:


· sós ételek


· bármilyen húsféle, legjobbak a hirtelen sültek


· zöldség - bármi, ami nem spenót, saláta


· kenyér, tészta


Nem ajánlott:


· tej ( tejcukor miatt )


· spenót, zölbab, saláta


· tojás

2008. dec. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

en a mensim vezetéséhez egy advanced woman calendar nevu progit hasznaltam. ott be tudtam allitani, hogy akarok gyereket vagy nem, amikor beallitottam, hogy akarok, akkor klasszul kiirta melyik nap van esely fiura, melyik nap lanyra (egy biologus ismerosom kifejtette, hogy mi alapjan, a peteéréshez volt koze talan, mar nem emlexem), viszont nekunk nagyon jól bejött!

mindamellett ott vezettem a hőmet, azt, hogy mikor voltunk egyutt, stb, mindent tudott, nagyon szeretem :D

(ingyenes verziot letoltottem netrol, es vadasztam hozza cracket :))

utolag, amikor ertesultem a jonas naptarról, meg a kinairól, érdekes módon a jónás a megtermékenyulesem datumat "fiu 2es kockazat"ra tette, a kinai naptar meg "fiu"ra :)

2008. dec. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
urologus!ha mindenképpen lányt vagy fit akartok akkor menjetek el urologushoz pestre!
2008. dec. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs biologos!
2008. dec. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
www.ciklus.hu!!!
2008. dec. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!