Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg 14-én (nem)kellene...

Elvileg 14-én (nem)kellene megjönnie. Ma pirosas, barnás pecsételésem volt, a wc papíron! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Máj.1-re irt peteérést, de szerintem nekem 26 körül volt, mert ekkor volt olyan folyásom.
2008. máj. 3. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ovus vérzés. Főleg ha 14.-én nem kéne megjönnie. Peteérés után kb. 14 nap tellik el a vérzésig. Szóval hogy 6 napja volt peteérésed, ha tényleg 14-én nem kéne megjönnie, nem állja meg a helyét.

A másik megoldás, hogy előbb van a nem kéne megjönni időpontja s beágyazódásos vérzés.

A harmadik esetleges vérzékeny méhszáj, vagy valami kis sérülés.

2008. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Tényleg olyan furcsa az egész, mert nekem eddig sosem volt ilyen pecsételésem. Mindig félidőben éreztem a hasfájást meg a folyást, tudtam, hogy peteérés. Most meg 25 körül már olyan folyásom volt, mint pé.kor.Most meg itt van ez a barnás-pirosas folyás, vagy nem is tudom mi...A hasam meg úgy fáj, mintha meg akarna jönni csak gyengébb...
2008. máj. 3. 11:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a beágyazódás jele!Remélem sikerül:)
2008. máj. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!