Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dec 2-án múlt el a mensim....

Dec 2-án múlt el a mensim. Majd két hétre rá volt pecsételésem 4 napig. Ma kellett volna megjönnie de még eddig semmi. Szeretnénk babát. Ki mit szól rá? Válaszokat várom.

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nov. 29-én kezdődött a ciklusod és ma vagy a 29 napon..? Mindig 28 naposak a ciklusaid? A pecsételés lehetett esetleg ovulációs vérzés, de ezt inkább csak orvos tudná megmondani biztosan. Szokott ilyen máskor is lenni?

Esetleg nem mérsz hőt reggelente? Ha középidőben volt az ovuláció, akkor holnap már akár tesztelhetnél is. Viszont ha később volt, akkor még lehet, hogy csak azért késik.

Drukkolok, hogy az előző legyen! :)

2009. dec. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hőt nem mérek. De van pár furi dolog amit észre vettem. Pl. elég sűrűn mintha égne a gyomrom, meg a derekam szét akar szakadni, meg fáradság képes vagyok 5 órakkor megfürödni és lefeküdni pihenni. Meg persze ha a párom szeretne valamit én elküldöm oda mert én nem akarok csak pihenni.
2009. dec. 27. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!