Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fontos! Ma kellett volna...

Fontos! Ma kellett volna megjönnie de csak barnás kis pecsételésem volt és a hőm picit leesett, akkor ez már menzi lesz?

Figyelt kérdés

Múltkor normálisan jött meg nem pecsételéssel most ezt nem értem kérlek segítsetek másnak is volt ilyen és még is baba lett vagy ilyenkor is lehet beágyazódás?


[link]


2009. máj. 3. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Én azt mondanám hogy beágyazódás mivel a későn volt péd és ha most fog menstruálni akkor nagyon rövid a luteális szakaszod ami sárgatestelégtelenségre utal , de drukk hogy beágy legyen de a görbéd alapján nem mensi ha tényleg akkor volt a péd jah és szép a görbéd minden esélyed megvan a babóra.

Irj majd mi lett veled....

2009. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Persze megírom de amugy semmi menzi érzésem nincs kis alhasi görcsök meg ilyenek!

Kíváncsi vagyok,de ha megjönne akkor kéne mennem a 3. napon hormon vizsgálatra

köszi:)

2009. máj. 3. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!