Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellett volna megjönnie a...

Ma kellett volna megjönnie a mensimnek, de eddig még nem jött. 6 napig volt barnás pecsételésem, ami tegnapra el is múlott, ma mensi helyett ilyen fehéres, krémes folyásom van, de nagyon kevés az is.Lehet baba van a dologban?

Figyelt kérdés
Tegnap együtt voltunk a férjemmel és utána ami kifolyt belőlem, annak babarózsaszín színe volt, de az is csak nagyon kevés. Azt hittem aért mert mára megjön, de nem. A hőm se esett le, viszont nem több, mint mensi előtt. Lehet ez még baba? Vagy mensi lesz? Csak akkor nem értem a barnázgatés miért maradt abba!!! Mert mensi előtt nekem mindig van, de sok és vizes. Ha tudtok segíteni, légyszi válaszoljatok! Tesztet csak holnap tudok venni, addig izgulhatok!
2009. jan. 4. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:

hát a holnapi tesztelésnél mi se tudunk okosabbat mondani:-)

lehetni lehet baba.

2009. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!