Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 2 napom van a mensi-ig,...

Még 2 napom van a mensi-ig, de már ez 8. nap hogy bő krémes folyásom van? Akinek sikerült a baba, milyen folyásotok volt?

Figyelt kérdés
Utalhat esetleg babára? Mensi szerű görcseim vannak, mást nem érzek.
2011. ápr. 9. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem bő, vizes és krémes közötti folyásom volt, a hasam nekem is görcsölgetett +a mellem le akart szakadni. sajnos a baba elment végül, de most megint próbálkozhatunk, én 16.-ra nem várom.

szóval lehet baba is, drukkolok, mikor fogsz tesztelni?

2011. ápr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet holnap egy 10-es tesztet csinálok. Majd megírom hogy mi lett az eredmény. Drukkolok neked is, és nagyon sajnálom hogy elment a babád.
2011. ápr. 9. 14:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem meg vizes folyásom volt! Úgyhogy folyás alapján nem lehet kijelenteni semmit! Szerintem várd meg amíg késik és utána tesztelj.


17 hetes km

2011. ápr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia, első vagyok, drukkolok és várom a fejleményeket.

Nekem van már egy kisfiam ő rengeteg erőt ad, így könnyebb volt átvészelni és hát bízom benne, hogy összejön hamar a tesó.

2011. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is van már egy kisfiam, de amikor vele terhese lettem, semmire nem figyeltem, se folyás, sem tünet. 1hetes késésnél csináltam csak tesztet. Most tervezzük a tesót, de ez a 7. hónap. Remélem hogy sikerül, és nektek is:)
2011. ápr. 10. 07:36
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ma megjött:(
2011. ápr. 10. 13:20
 7/8 anonim ***** válasza:

jaj annyira sajnálom, én is úgy érzem, hogy meg fog jönni....:(

ne aggódj, fel a fejjel, talán a következő a Te hónapod, ha gondolod írj nekem privit, ha ráérsz biztathatnánk egymást, meg eszmecserélhetnénk a gyerekekről.

2011. ápr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Írtam privit:)
2011. ápr. 10. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!