Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik 7. -e környékére nem...

Akik 7. -e környékére nem várják, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Aki pár nap múlva tesztel (holnaptól hónap közepéig bezárólag)...

hogy vagytok? Éreztek valamit? Hogy érzitek, sikerült a baba? Mióta próbálkoztok? Mikor teszteltek? Írjatok, ha idetaláltatok :)


2012. júl. 3. 17:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Csajok!A 10-es vagyok, èppen most csinàltam egy tesztet, mert ma este vacsizni megyunk ès tudni szerettem volna hogy ihatok-e, el sem hiszem de poitìv lett a teszt,eloszor azt hittem kàpràzik a szemem, ùgy orulok!:-)
2012. júl. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Gratulálok a 21-nek és mindenkinek akinek ebben a hónapban sikerült :)! (15.)
2012. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Koszi, èn is gratulàlok ès szorìtok mindenkinek aki eztàn tesztel.(10;21)
2012. júl. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Kujber Gáborné Edit válasza:
Gratulálok 10-es:) Én nekem sem köszöntött be a nem várt. Magas a hőm : 36.8-37.3 közt ingázik. És a 30-ik nap volt a mai. Boldog babavárást kívánok! Vigyázz ebben a nagy melegben:)
2012. júl. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok, a kérdező vagyok :)

Örülök mindenkinek aki írt, a pozi teszteseknek duplán :D

Az én hőm 37,2 nappal, szóval reménykedem...

Holnap reggel minden kiderül.

Addig is drukkok annak, aki még nem tesztelt!

2012. júl. 7. 17:50
 26/29 A kérdező kommentje:

Kérdező vagyok.

[link]


Mindenkinek kívánok ilyet!!!

2012. júl. 8. 07:16
 27/29 anonim ***** válasza:

Jaj, de jò, gratulàlok Kedves Kèrdezo, ez a hònap szerencsèsnek tunik, jò sok teszt lett pozitìv!

Ti mikor mentek dokihoz?èn azt hiszem rogton kedden felhìvom az enyèmet, mert volt egy vetèlèsem ès a tesòval is veszèlyeztetett voltam.(10)

2012. júl. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Én holnap a pajzsmirigyes dokimat hívom, mert az fontosabb. Előző terhességem nagyon sima volt, szóval a női dokihoz 2-3 hét múlva sétálok el. Előzőleg is mondta, hogy nem kell rohannom. A pajzsmirigyes viszont fontos, mert nagyon oda kell rá figyelnem.
2012. júl. 8. 09:07
 29/29 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kérdezőnek (is!)! :)
2012. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!