Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik 7. -e környékére nem...

Akik 7. -e környékére nem várják, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Aki pár nap múlva tesztel (holnaptól hónap közepéig bezárólag)...

hogy vagytok? Éreztek valamit? Hogy érzitek, sikerült a baba? Mióta próbálkoztok? Mikor teszteltek? Írjatok, ha idetaláltatok :)


2012. júl. 3. 17:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Mi 7 hónapja próbálkozunk.

Múlt hónapban volt egy nagyon korai vetélésem. A doki mondta, hogy azonnal lehet újra próbálkozni. A hétvégére nem várom. De szerintem meg fog jönni, kevés esélyt látok arra, hogy vetélés után azonnal összejöjjön...

2012. júl. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Na, csajok, tesztelt már valaki?
2012. júl. 6. 21:15
 13/29 anonim ***** válasza:

èn mèg nem, ma vagy holnap nemvàrom,a hasam mèg mindig szurkàl, talàn holnap veszek egy tesztet ha nem jon meg.

10-es voltam

2012. júl. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Én is holnapra nem várom, vasárnap akarok tesztelni :) Majd írd meg, mi lett.
2012. júl. 6. 22:44
 15/29 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi nem számítottunk rá most, hogy "ne várjam" a 6-át.... Pár ismerős érzés kb. 6-8 nappal ezelőtt (éjjeli éhség, elhatározás a kajára aztán mégse....) Aztán a mensi nem várt napja előtti pocak fájás! 4-én du. teszt, halvány pozitív, 5-én reggel szintén :)! A kisfiamnál is ezek voltak a kezdő jelek :)! Boldog vagyok, nagyon :D :D! Van fogadott orvosotok, hol tervezitek a szülést? Szép estét!
2012. júl. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
gratula a 10-es válaszolónak :) nekem megint nem sikerűlt :( P.
2012. júl. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

10. esnek gratula!!!!


Utolsó, sajnálom... majd jövő hónapban :)

2012. júl. 7. 10:43
 18/29 A kérdező kommentje:

15. nek is :D

Nekem nem volt az előzőnél sem fogadott dokim, most sem lesz. Nálunk nem is szokás.

2012. júl. 7. 10:44
 19/29 Kujber Gáborné Edit válasza:
Kedves kérdező! Nálad mizujs? Remélem nem jött még meg. Mi is szeretnénk a férjemmel 2.ik babócát. Tavaly júniusban volt egy vetélésem, nekem se mondott semmit a doki mi 2-3 hónapot vártunk aztán újra próbáltuk. Azóta semmi:( Talán most 30.ik napnál járok és semmi:) A jobb petefészkembe szurkál. Szorítok neked:)
2012. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én mátòl hétfőig nem várom mivel 30-32 napos ciklusaim vannak. Megjõn érzés párnapja tart. Ez a 4. Próbálkozós hónap, kistesót szeretnénk. Fáj a cicim, reggel óta egyfolytában szédülök, hányiger gyötőr. Drukkolok mindenkinek. Aki pozitívát tesztelt annak szívből gratulálok, irigy vagyok jó értelemben.
2012. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!