Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik 7. -e környékére nem...

Akik 7. -e környékére nem várják, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Aki pár nap múlva tesztel (holnaptól hónap közepéig bezárólag)...

hogy vagytok? Éreztek valamit? Hogy érzitek, sikerült a baba? Mióta próbálkoztok? Mikor teszteltek? Írjatok, ha idetaláltatok :)


2012. júl. 3. 17:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Megfog jonni erzesem van.de remelem nem jon meg
2012. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
szia!ma vagyok a 8. dpo-n,a hasam nagyon enyhén pár percig fájdogál de aztán el is múlik,ez a 11. hónap és fogalmam nincs mikor teszteljek ha egyáltalán fogok :/ P.
2012. júl. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nekem is csak néha fájdogál, a melleimnél még semmi érzékenység. A derekam fáj estére.
2012. júl. 3. 18:34
 4/29 anonim ***** válasza:

Én görcsölök... Csütörtökre nem várom...


M.

2012. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Én már teszteltem ma és tegnap halvány de pozitív :-)))))))Ja és 7-8-án kéne jönnie
2012. júl. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
barinöm is tesztelt ma és halvány pozi lett neki:-)
2012. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Ez izgi :) Én még nem teszteltem, a nagyobbik gyerekemmel még a nemvárt napján is halvány volt a csík, nem akarok túl korán... várok egy darabig.

Gratula a kismamáknak!!!

2012. júl. 3. 19:06
 8/29 anonim ***** válasza:
gratula a babóhoz :) hány hónap próbálkozás után? ja igen a melleim nekem is elkeztek fájni szinte rögtön ovu után P.
2012. júl. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
nem rég vágtunk bele .Köszönöm a gratulákat sziasztok Zsuzsa
2012. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Sziasztok, èn 7.ère nem vàrom, ez a negyedik hònap hogy pròbàlozunk, szurkàl a hasam, szèturrannak a melleim, mindjàrt megjon èrzèsem van, a folyàsom is tobb,de ebbol mèg bàrmi lehet.a mùlthònapban is kèsett egy napot, ìgy szerintem èn csak hètfon veszek tesztet ha addig nem jon meg.
2012. júl. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!