Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai petefészek kimerüléssel...

Korai petefészek kimerüléssel (POF) sikerült valakinek a baba?

Figyelt kérdés
Ha valakinek ez a baja, légyszi írjon meg mindent! Azt is ha nem sikerült. Milyen eredményekkel, hány évesen? hogyan próbálkoztatok? Köszönöm szépen!

#POF #korai petefészek-kimerülés
2012. júl. 1. 13:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én is nem régen kaptam meg az AMh eredményt. 0,1 alatti, pedig csak 30 vagyok. Az endokrinológus levágta a lelkestő dumát, közben a lombikolós helyek elzavranak, hogy keressek donort...
2012. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Az egyik fórumon van egy lány, neki is 0,1 alatti lett az AMH,(meg még egyéb baja is volt) és mégis összejött neki saját petesejtből!!!! szóval van remény! keress fel egy meddőségi centrumot, a Kaálit ajánlják

meg próbálj ki alternatív gyógymódokat, javasolják az akupunktúrát, a méhpempőt, a barátcserjét, stb


az én dokim (nőgyógyász) biztató volt, clostit írt fel első körben, és elmondta hogy neki is volt már egy páciense 0,1 alatti AMH-el, és lombikkal sikerült neki a baba

2012. júl. 16. 22:58
 13/18 anonim ***** válasza:
Köszi, Kérdező! Holnap megyek a BMC-be, mert a Kaáli elzavart, hogy keressek donort. Azt sem tartanám tragédiának, csak félek, hogy az inzulinrezisztencia miatt nem fog menni a lombik. Nagyon makacs az esetemben. Meg azt sem értem, ebben az országban miért nincs normális lehetőség petesejt donációra? Külföldön egyszerűbb lenne, de hát nem oda születtem... Gondolom, ha egy ilyen kérdést tetél fel, te is érintett vagy. Mi a helyzet Veled? neked van praktikád?
2012. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, időközben végigolvastam az előző oldalt is... azt még nem is láttam. :(
2012. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem az FSH: 22,2 lett, AMH:1,8.

Petefészek cisztákkal és súlyos endometriózissal műtöttek,ezután kaptam a hormoneredményeket.


2010.májusi leletek ezek,2010.november 29-én pozitívat teszteltem,már 13 hónapos a kislányom!


Nekem is kimerülő petefészkeket állapítottak meg a hormonértékek alapján,bár ahogy olvasgattam,ezt 3 egymás utáni ciklus 3. napján is nézni kellett volna a valódi eredményhez.


5 hónapja újra van ciklusom (már a szoptatás alatt megjött),most ráállok az aviva és arwen tornára,és utánajárok a DHEA kapszulának is,nagyon kíváncsivá tett!!!


Sok sikert mindenkinek!!!!!

2012. szept. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért állapítottak meg Nálad korai kimerülést, kedves utolsó. Az 1,8 AMH nagyon jó. Ha ez ok, akkor egyszer az FSH nem sokat számít, nekem ezt doki mondta.
2012. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Kedves Mindenki, aki érintett! A POF a nyugati orvoslás szerint visszafordíthatatlan és nem gyógyítható. Na nekem is ezt diagnosztizálták, 0,1 alatti AMH-val. Összesen egy lombikprogramot csináltunk végig, az is 1 millióba fájt, és összesen 1 darab pete lett (1 tüsző), és az se termékenyült meg. Szóval el tudjátok képzelni. Ezen a ponton mondtam azt, hogy na akkor elég a mindenféle prednizolonból (szteroid) meg a rakás hormonos hasbaszuriból. Aviva tornával másfél hónap után SPONTÁN terhes lettem!!!!!!!! Akinek POF-je van, azonnal kezdje el a tornát, és felejtse el a korábbi diagnózist. Ez a torna nem kamu, működik!! Ja még annyit, hogy van már egy 2 éves kislányom (ő spontán, elsőre összejött), és immár 1 éve hiába próbálkoztunk a férjemmel a kistesó ügyében... :)
2013. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok. :)

A magas FSH,és az alacsony AMH elég volt a diagnózishoz,ahogy most is kimondta hozzáértő endokrinológus.


Én is aviváztam,nekem nem lett (még) tőle jobb,nemsokára megint műtenek endometriózissal,utána újra tornázom,most nem merek a nagy cisztáim miatt...

2014. ápr. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!