Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A petefészek átfujatás után...

A petefészek átfujatás után nektek milyen gyorsan jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Nagyon félek töle, de muszaly megcsináltatnom, mert lassan 2 éve nem jön a baba.
2011. máj. 20. 19:02
 1/7 anonim válasza:
nekem két honapja csinálták és várjuk hogy végre jojjon a baba mi már 5 éve csak eszt várjuk
2011. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónapja csinálták,de még mindig semmi!
2011. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7 hónap volt, de semmi..... Bejelentkeztünk már lombikra. Összesen 7éve nem jön.
2011. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem tavaly március 12 én csinált a dokim és április 5-én + teszteltem.
2011. máj. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok és nem kell tőle félni.reggel 8-kor bementem a kórházba,olyan fél 9 kor ,megcsinálta a dokim 1-2 perc volt az egész.Fél 10 kor már jöttem haza.
2011. máj. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem januárban csinálták és a következő hónapban terhes is lettem (de szerintem az inszemnek köszönhetően jött a baba.)
2011. máj. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát remélem ez segit rajtunk is. Köszi a válaszokat!
2011. máj. 22. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!