Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészek cisztával lehet baba?

Petefészek cisztával lehet baba?

Figyelt kérdés
babát szeretnénk a párommal most hagyom abba a fogamzásgátlót! de szerdán találta nálam egy 55X65mm es petefészekcisztát arra várnak hogy felszívódjon de hát nagyonk is esély van rá műteni meg nem akarnak egyenlőre de ugye hát petefészekben van benne és lehet ettől babám? ha sikerül nem jár vetéléssel? aggódom nagyon
2008. aug. 29. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.Az első terheségemnél nekem is cisztás volt a p.fészkem,kaptam rá gyogyszert,vissza kellett mennem,hogy megnézzék mi a helyzet oda bennt.Akkor azt mondták,hogy lett egy jó nagy amit lehet megkell műteni,de várjunk még vele akkor azt mondta a doki.2hét múlva kellett visza mennem akkor már nem cista volt,8hetes terhes voltam :)

Ez volt 10éve..Most babát várok,policistás volt a p.fészkem,kaptam rá gyogyszert,aztán clostilbegytet kellett szednem 5napig 1szemet.Az első hóban össze jött a baba :) Most vagyok a 31hetembe :)

Minden esélyed megvan,minden jót kívánok,és mielöbbi babázást...

2008. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek is ugyanekkora cisztája volt. Megműtette és utána a 2. hónapban már jött is a baba. Most 17 hetes.
2008. aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Tavaly Decemberben nekem is jo egy centis cisztat allapitottak meg a jobb petefeszkemben.A regi allaspontok azt mondtak, akkor nem eshetsz teherbe. Anyukam mondta is hogy na jo fogamzasgatlotok van megint...Aztan januarban teherbe estem(az mas kerdes,hogy nem maradt meg:( ). Olvastam, hogy David Backham felesege is cisztakkal kuzd es harom fia van. Ha nem nonek meg nagyra, hanem kifakadnak, akkor nem veszelyeztetik a teherbeesest. Ha megno akkor mar baj van, mert arthat a petefeszkednek. :(

Azt mondjak a csipkebogyo tea, udito, stb. segithet a megelozesben. Ez nem tudom hogy igaz-e?

Jobbulast kivanok!

2008. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Elozo valaszolo vagyok, ne haragudj, csak most lattam az irasod, a focimet olvastam csak es utana irtam, most latom a cisztad meretet. Nem adtak valami gyogyszert, hogy osszehuzodjon?

Legyel ovatos, ne hajolj le hirtelen, ne csinalj hirtelen mozdulatokat, mert a ciszta kepes megcsavarodni es akkor borzasztoan faj. Sajnos nekem volt olyan es olyan volt mintha kest szurkalnanak beled, ugy faj.....

Gyors jobbulast kivanok!!!!

2008. aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát sajnos ha állo ha ülök szúró fájdalmat érzek! a fogamzásgátlót ma vettem be utoljára és hát szeretnénk rá álni ababára! ez mellet sikerülhet vagy inkább ne próbálkozzunk? kicsit félek
2008. aug. 29. 21:09
 6/6 anonim válasza:
sziasztok.nekem nagyon nagy cisztám volt a terhességem mellet.De a bébimnek semmi baja nem lett.egészséges 8hónapos kisfiú!
2009. aug. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!