Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba vagy nem? Mensinek nem...

Baba vagy nem? Mensinek nem mondható ami hétfö óta tart nálam, hol halványabb rozsaszines, hol pedig sötétebb barna folyásom van. A höm Vasárnap:37,4 volt ma 37,3 de a napokban 37körül volt. A petefészek szurkán más tünetnek mondható jel nincs!

Figyelt kérdés
A mellem nem fáj már kedd-óta.
2008. ápr. 18. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Szia! Szerintem esély lehet rá. Próbálj kb. 4-5 nap múlva csinálni tesztet.

Mondjuk, nekem a cicim folyamatosan fájt, de ez nálam volt és hát nem vagyunk egyformák.

Igazán, drukkolok neked!!

2008. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia!Szerinted miböl lehetek benne 1kicsit biztosabb?Ha a hömet nem veszed figyelembe akkor is esélyes?Mert a mult honapban is ez volt 5napig,de Uh-n nem látott babát,de azt igen,hogy volt pé-em!A vizelet vizsgálat is Neg.volt!
2008. ápr. 18. 12:51
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
szia!nekem most pont ugyan ez volt.szerdán kellett volna megjönnie.tegnap csináltam egy tesztet és havány két csikom lett.szerintem csinálj egy tesztet.szoritok!
2008. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A hasam szokott feszülni.Csináltam 5db Ovu tesztet múlthéten mert nem tudtam mikor van pé-em és amit pénteken és szombaton csináltam azon erösebb volt a 2.csik!Lehet tehességnek is venni??
2008. ápr. 18. 13:00
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Csak annyit tudok segíteni, hogy leírom a legkorábbi tüneteim: Mielőtt kiderült, hogy babát várok, nekem a köldököm alatt egy pontban sokszor szúrkált a hasam, a cicim feltűnően érzékeny lett, fáradékony lettem, és igen, a hőm 37 körül volt reggel és napközben is.

Tényleg ajánlom, hogy pár napon belül egy tesztet csinálj. Lehet, hogy nincs köze a múlt hónapban történtekhez, de lehet, hogy igen!!

Egyébként, ha mégsem bébi van a dologban, nagyon ajánlom, hogy szex után legalább 1 óráig láb és csípő emelést csinálj! Hatásos!

2008. ápr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2.válaszolónak.Nagyon gratula a babához!Remélem nekem is pozitv tesztem lesz nemsokára:)Neked milyen volt a "menszid"?Meddig tartott?
2008. ápr. 18. 13:03
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen nekem is a köldököm(fájt)+szúrt a hasam jobb+bal oldalt lent.Neked is nézték Uh-n,meg vizeletböl is??
2008. ápr. 18. 13:07
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
hát igazábol mensi elött 2nappal kezdödött rozsaszines és barnás valami felváltva.majd a mensi napján már csak fehér folyás volt.másnap megcsináltam a tesztet és halvány lett.remélem neked is gratulálhatok majd.köszi szépen!
2008. ápr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia!Nekem közvetlen a mensi elötti napokban fehér folyásom volt!Olvastad az utolso kommentemet????????????Neked volt ilyen?Megfogadom a tanácsodat:))Nem tudom hogy jelentett e vmit amit az ovu teszt jelzett!?
2008. ápr. 18. 13:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Vártjj 1-2 napot, aztán teszteljj. Szorítok!
2008. ápr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!