Lénike kérdése:

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1,5 hete ezek a tünetek vannak, "alhasi feszülés (menstruációs görcshöz hasonlít)","gyakori vizelési inger","viszkető érzékeny mellek","fáradékonyság és álmosság","fokozott étvágy","felfokozott nemi vágy" de viszont megvolt de csak 4 napig és a 4. napon is már csak barnás pecsételés (állatába 6-7 napig van meg rendesen) Most akkor mi lehet a baj? Felfázás, vagy terhesség, vagy más ???

2012. jún. 7. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rendes vérzés volt akkor babára kicsi az esély. Amúgy lehet hogy ez most egy ilyen ciklus volt. Nekm is eddig mindi 7 napos volt, most 2 hónapja csak 4, de előtte már két nappal görcsölök.
2012. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja az időjárás is befolyásolhat ennyire.
2012. jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát remélem nincs semmi gond.:)

de jobb ha elmegyek orvoshoz..jobban járok:)

2012. jún. 7. 23:08
 4/5 anonim ***** válasza:
a fokozott étvágyon kívül nekem az összes "tünet" előjött mikor teherbe estem... hallottam már olyanról is, hogy teherbe esés után is megjött a kismamának a mensese mert még emlékezett rá a szervezet mikor kell, de lerövidülten. Menj el dokihoz, ő úgyis biztosabbat tud neked mondani.
2012. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 vámosilona válasza:
Szerintem pszichések voltak a tünetek.
2012. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!