Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek a 2. babája nagyon...

Akinek a 2. babája nagyon nehezen jött össze, ott mi volt a gond? Mennyi idő után sikerült teherbe esnie?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk két és fél év próbálkozás után jött össze a második! Nem találtak semmi gondot egyikőnknél sem! Megcsináltam egy nagyon kemény egy hónapos lúgosító kúrát és következő hónapban babás lettem. én egyértelműen ennek tudom be, ja és megbeszéltem magammal hogy sikerülni fog.Próbáld ki te is legalább jól kiméregteleníted a szervezeted, egyébként pl. lombik előtt kifejezetten ajánlják az orvosok is.
2012. máj. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kedves utolsó.

a második nekem is 10hónapja nem jön össze.

Vizsgálatok alapján nincsen bajunk.

Megkérdezhetem milyen lúgosító kúrára gondolsz?

köszi

2012. jún. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a sárgatest hormonok az okolhatók, hogy nagyon nehezen estem teherbe másodjára. A gyógyszerészem ajánlott egy homeos cseppet, ami 3 hónapon belül eredményes volt. Sajna a nevére nem emlékszem, de utána nézhetek, ha érdekel.
2012. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!

ez hogyan derült ki? Ultra hangoztak ovuláció után?


Engem eddig még mindig csak peteérés környékén.

Nem a Hormel volt véletlenül az a csepp?

2012. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, ovu. után ultrahangozott, és akkor mondta, hogy nagyon gyatra a sárgatestjeim mennyisége, és minősége is. Valószínű, ezért volt az a sok vetélés is. Írt fel hormontablettát, de nem sok változást hozott.

Amikor elpanaszoltam magam a gyógyszerészemnek, ő azonnal ajánlotta ezt a cseppet, mondván, hogy született már gyereke az ismerősének ettől a csepptől. Igaz, hogy nagyon kételkedve, de megvettem. És láss csodát, 26 hetes kismama vagyok. A csepp neve pedig MASTODYNON! (utána néztem)

Próbáld ki, veszteni nem vesztesz vele semmit, max. megittál egy üvegcse gyógynövényt.

Sok sikert hozzá!!!!!!!!!

2012. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!